امیر آراسته در مراسم صبحگاه نیروی هوایی ارتش:

تدبیر رهبری و اقتدار نیروهای مسلح از وقوع ۱۱ جنگ علیه ایران جلوگیری کرد

تدبیر رهبری و اقتدار نیروهای مسلح از وقوع ۱۱ جنگ علیه ایران جلوگیری کرد

به گزارش سراج24، صبحگاه مشترک یگانهای نمونه ارتش در آستانه 19 بهمن روز نیروی‌ هوایی صبح امروز با حضور یگان‌های مختلف از نیروهای سه گانه و قرارگاه پدافند هوایی ارتش در مرکز آموزش های شهید خضرایی نهاجا برگزار شد.

در این مراسم علا.ه بر فرماندهان نیروی هوایی، امیر حبیبیان فرمانده حفاظت اطلاعات آجا و امیر ناصر آراسته مشاور فرمانده معظم کل قوا نیز حضور داشتند.

امیر آراسته در این مراسم، طی سخنانی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، با بیان اینکه ارتش و شهدا و ملت در مقابل امریکا سر خم نکردند، گفت: امروز بزرگترین حلیه و توطئه دشمن در مسئله نفوذ متبلور شده و آنها می خواهند راه و میراث بجا مانده از شهدا را از این طریق نابود کنند.

وی ایران را امن‌ترین کشور منطقه عنوان کرد و افزود: طبق بررسی فاکتورهای مطرح در سنجش امنیت جهانی، ایران در میان 186 کشور دنیا رتبه یازدهم را دارد در حالیکه مستقل ترین کشور جهان نیز ایران است.

مشاور فرمانده کل قوا این امنیت را مدیون خون شهدا دانست و با اشاره به موضوع انتخابات آینده تصریح کرد: ان‌شاءالله در اسفندماه نیز همه پای صندوق های رای خواهیم رفت و از این میراث بزرگ حراست خواهیم کرد.

کشورهایی هستند که خیلی زیاد شرکت کنند کمتر از 70 درصد بوده و ملت ما در صندوق‌های رای گسترده شرکت می کنیم.

آراسته در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تاکنون 11 جنگ باید به ما تحمیل می‌شد که این امر صورت نگرفت و دلیل آن هم تدبیر رهبر معظم انقلاب و اقتدار بالای نیروهای مسلح است.

مشاور فرمانده کل قوا تاکید کرد: در صورت بروز هرگونه جنگی، دیگر این آنها نیستند که تعیین کنند کجا و با چه ابزاری بجنگیم و یا چه زمانی جنگ را تمام کنیم.

وی با بیان اینکه تجهیزات نظامی ما مثل موشک های 2هزار کیلومتری و تانک در داخل ساخته می شود، گفت: اگر ما کشور ضعیفی بودیم، امریکا یک لحظه هم در حمله به ایران درنگ نمی‌کرد.

 

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

https://telegram.me/joinchat/CZFBeDvqGN8ZqY3U3m7RqQ

اخبار مرتبط

رژیم‌صهیونیستی قادر به دفاع از خود نیست

امتیاز بین‌المللی نیروی دریایی ارتش ایران

موشک «حیدر ۱» اهداف را از فاصله ۲۰۰ کیلومتر هدف قرار می‌دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha