اطلاعیه ستاد مردمی مدافعان حرم برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی

اطلاعیه ستاد مردمی مدافعان حرم برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی

به گزارش «سراج24»ستاد مردمی مدافعان حرم طی اطلاعیه‌ای از تداوم جمع‌اوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور برای مدافعین حرم خبر داد.

ستاد مردمی مدافعان حرم طی اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از ارسال کمک‌های غیرنقدی مردم برای رزمندگان مدافع حرم و نظر به استقبال صورت گرفته٬ از تداوم جمع‌اوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به استقبال صورت گرفته، کلیه دفاتر پستی سراسر کشور آماده دریافت کمک های غیر نقدی به رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی می باشند. براساس تفاهم نامه منعقده با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ، ارسال کنندگان کمک های غیر نقدی ، هیچگونه وجهی را جهت ارسال مرسوله نمی پردازند.

اداره کل منطقه ١٣ پستی تهران به عنوان مجری و پشتیبان فنی پروژه با شماره ٠٩١٢٢١٩٢٣٧٤ (آقای امانی) پاسخگوی مشکلات و ابهامات بوجود آمده در کلیه دفاتر پستی سراسر کشور می باشد. در صورتی که برای ارسال مرسوله در هر یک از دفاتر پستی سراسر کشور مشکلی بوجود آمد لازم است فورا با شماره فوق تماس حاصل نمائید.

پرداخت کمک‌های نقدی نیز از طریق حساب سیبای بانک ملی ایران به شماره ٠٢٠٥٣٦٤٦٥٦٠٠٦ و شماره کارت 6037991199504261 به نام هیئت الرضا(مدافعان حرم) میسر می باشد.

شماره های تماس : ٥٥٣٩٩٧٦٧ (٠٢١) - ٠٩٢٠٣٤٤٣٠٢٤ نیز همچنان آماده پاسخگویی به عزیزان می باشد.

ستاد مردمی مدافعان حرم / هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

https://telegram.me/joinchat/CZFBeDvqGN8ZqY3U3m7RqQ

اخبار مرتبط

پیکر مطهر شهید مدافع حرم بعد از ۶ سال شناسایی شد

زندگینامه شهید مهدی صابری

زندگینامه شهید نوید صفری

0 نظر

ارسال نظر

capcha