«سراج 24» گزارش می‌دهد؛

خط و نشان عارف برای روحانی در آستانه انتخابات/بررسی دلایل اظهارات انتخاباتی رئیس جمهور/آیا خرداد 96 به اسفند 94 وابسته است؟

خط و نشان عارف برای روحانی در آستانه انتخابات/بررسی دلایل اظهارات انتخاباتی رئیس جمهور/آیا خرداد 96 به اسفند 94 وابسته است؟

علی صوفی رئیس ستاد انتخابات اصلاح‌طلبان تهران در گفتگو با روزنامه آرمان امروز از مذاکرات عارف با حجت‌الاسلام روحانی درباره انتخابات مجلس خبر داده و در این باره می‌گوید: آقای عارف بارها با آقای روحانی در این زمینه صحبت کرده است. وی به آقای روحانی هشدار داده است که اگر اصلاح‌طلبان موفق نشوند در انتخابات مجلس دهم پیروزشوند آقای روحانی در سال96 در پاستور نخواهد بود. آقای عارف با این منطق و استدلال تلاش کردند در دو سال گذشته اتحاد و انسجام را در همه طیف‌های اصلاح‌طلب ایجاد کنند تا مانع از وقوع چنین اتفاقی شوند.

به گزارش سراج24، چندی پیش حجت‌الاسلام روحانی گفته بود "ما دلمان می‌خواهد معتدلین وارد انتخابات شوند" و همچنین بارها تاکید کرده است برای احراز صلاحیت ها از همه اختیارات قانونی خودم استفاده می‌کنم.

همچنین نوبخت سخنگوی دولت ازاواخر سال 93 ستادهای انتخاباتی دولت را فعال کرده است. محسن رهامی نیز گفت مجید انصاری به عنوان رابط اصلاح طلبان و دولت برای فعالیت های انتخاباتی معرفی شده است.

اخبار مرتبط

موفقیت دولت، موفقیت کشور قلمداد شود

دولت بنا دارد عقب ماندگی‌ها در حوزه هوا-فضا را جبران کند

مدیریت خوب دولت، مردم را از بی‌برقی و خاموشی در تابستان نجات داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha