استقلال بازنده بزرگ نقل و انتقالات لیگ؟

استقلال بازنده بزرگ نقل و انتقالات لیگ؟

به گزارش سراج24،‌ تیم فوتبال استقلال در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با صدرنشینی به کار خود پایان داد و پرویز مظلومی سرمربی استقلال از چند هفته مانده به پایان نیم فصل اول بر لزوم تقویت تیمش در چند پست تاکید کرد. او به شدت خواهان جذب هافبک بازیساز به جای جاسم کرار شد چرا که با همین قول راضی به جدایی این بازیکن شده بود، با این‌حال استقلال نتوانست در مدت قانونی جذب بازیکن داخلی در این پست بازیکنی را جذب کند.

استقلالی‌ها در بیانیه‌ای که روی سایت رسمی خود منتشر کردند دلیل عدم جذب بازیکنان داخلی را به چند مسئله جداگانه تقسیم کردند. دسته اول بازیکنانی بودند که سرباز بودند، دسته دوم بازیکنانی بودند که رقم‌شان بالاتر از چیزی بود که استقلالی‌ها انتظار داشتند و دسته سوم بازیکنانی بودند که باشگاه‌هایشان برخلاف انتظار استقلالی‌ها عمل کردند و قول‌های خود را عملی نکردند.

با این شرایط استقلالی‌ها به سرعت وارد پروسه جذب بازیکن خارجی شدند و ابتدا دیگو ژاردل هافبک طراح برزیلی را مد نظر قرار دادند و سپس جفرسون گومز مهاجم برزیلی را به لیست خود اضافه کردند ولی به یکباره شایعه‌ای در رسانه‌ها منتشر شد که مظلومی ژاردل را نمی‌خواهد، این درحالی بود که باشگاه استقلال موضع روشنی در این قضیه نشان نداد و درحالی‌ که این بازیکن بلیت خود را جهت حضور در تهران برای روز پنجشنبه گرفته بود، خبری از وی نشد.

ماجرا برای جفرسون البته عجیب‌تر بود. حضور این بازیکن از سوی برخی رسانه‌ها در تمرینات قطعی شده بود ولی خبری از او هم نشد و شاید پرسش اصلی این جا مطرح باشد که دقیقا مسئولان نقل و انتقالات استقلال و در راس آن بهرام افشارزاده چه کار می‌کنند؟ آیا آنها متوجه هستند که تا آغاز نیم فصل دوم تنها یک هفته مانده و اگر همین هفته هم بازیکن خارجی‌ای را به ایران بیاورند، بعد از تست‌های پزشکی و فنی و البته تطبیق سازی محیطی، استقلالی‌ها در خوش بینانه‌ترین حالت از این بازیکن می‌توانند در 8 تا 10 بازی باقی مانده استفاده کنند؟

استقلال خودش را در این فصل برای کسب سهمیه آسیایی بسته بود ولی نتایج خوب آنها باعث شد تا توقع قهرمانی از این تیم برود، حالا آنها با جذب تنها مهدی مومنی نشان داده‌اند که توانایی زیادی در نقل و انتقالات نداشته‌اند و در این میان مظلومی دستش بسته‌تر از گذشته خواهد بود چون نتوانست در پست کلیدی هافبک طراح کسی را جذب کند.

به نظر می‌رسد در اردوی استقلالی‌ها افرادی باشند که سازی بر خلاف ساز مظلومی کوک می‌کنند و اختلافات داخلی در این باشگاه شکل جدی‌ به خود گرفته است. گوشه‌ای از این اختلافات را می‌توان در اظهارات نظری جویباری علیه معینی پیدا کرد و دور نیست که مظلومی در صورت ناکامی پرده از این اختلافات بردارد.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

https://telegram.me/joinchat/CZFBeDvqGN8ZqY3U3m7RqQ

 

اخبار مرتبط

عملکرد خوب سپاهان اصفهان در فصل نقل و انتقالات تابستانی

دردسرهای استقلالی ها دربازار نقل و انتقالات

شاه علی‌دوست با وجود پیشنهادهای مختلف در سایپا ماند

0 نظر

ارسال نظر

capcha