بیانیه جامعه روحانیت مبارز به مناسبت آغاز برجام:

پایمردی ملت ایران نشان‌‌دهنده آرمان‌طلبی و مقاومت ملت در راه ارزش‌هاست

پایمردی ملت ایران نشان‌‌دهنده آرمان‌طلبی و مقاومت ملت در راه ارزش‌هاست

به گزارش سراج24، جامعه روحانیت مبارز به مناسبت آغاز اجرای برجام بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

پایمردی جانانه ملت شریف ایران در دوازده سال تحریم ظالمانه اخیر، نشان آرمان‌طلبی، ظلم‌ستیزی و مقاومت در راه ارزش هاست. ملت آبدیده در کوره تنگنای اقتصادی و جنگ، یک بار دیگر صلابت خود را در ماجرای هسته ای نیز به دوست و دشمن نشان داد.

این بیانیه می‌افزاید: هماهنگی برکت‌زا و غرورآفرین سه‌ضلع مثلث توکل، استواری و هوشمندی، ثمره‌ای شیرین به بار آورد و دنیا گواه حقانیت ما شد.

رهنمودهای مدبرانه رهبر معظم انقلاب به گروه مدیران هسته‌ای، پیام اقتدار، عزت و عقلانیت با خود داشت و مهر تآیید ایشان بر محصول نهایی این انسجام میان دولت و ملت، آغازگر فصلی نوین در طی طریق کمال شد.کدام پیروزی پربها تر از اینکه به یمن ایستادگی ملت، تلاش دولت و خون پاک شهیدان والامقام هسته‌ای، قدرت های جهانی،مؤثرنبودن تهدیدنظامی و تحریم اقتصادی را پذیرفتند. در سایه همین تلاش و صبر بود که نقشه شوم ایران هراسی به شکست انجامید و دنیا حق مسلم ایران برای دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای را به رسمیت شناخت.

در ادامه این بیانیه تصریح شده اشت: ملت شریف ایران به خوبی آگاه است که رفع تحریم‌ها فقط زمینه‌ساز بخشی از تغییر مثبت اقتصادی خواهد بود و این نیروی عظیم مردم و نیز مدیریت مقتدرانه و همه‌جانبه دولت در استفاده از ظرفیت‌های اقتصاد مقاومتی است که چشم‌انداز آینده را آفتابی‌تر خواهد کرد. در این مسیر، آنچه تحکیم‌بخش موقعیت ماست، خوشبین‌نبودن به دشمن، مطالبه انجام تمامی تعهدات و بیدار بودن در مقابل دسیسه‌های جبهه استکبار است. دشمن در هر حال دشمن است و همنشینی و گفت و گو با او، به انگیزه دفاع از حق، هرگز به معنای پذیرش و کنارآمدن با او نیست. این تلاش دولت خدوم و ایستادگی صمیمانه ملت بود که ما را پیروز و آبرومند میدان کرد، وگرنه دشمنان نشان داده اند که در بزنگاه ها جز کید و نامردمی چیزی در آستین ندارند.

این بیانیه در پایان تاکید می‌کند: جامعه روحانیت مبارز ضمن تبریک به ملت شریف ایران و رهبری معظم انقلاب اسلامی و دولت خدمتگزار از تلاش های مجدانه و هوشمندانه رییس جمهور محترم، وزیر محترم امور خارجه و دیگر مذاکره کنندگان تشکر و سپاسگزاری می نماید و توفیقات بیشتر آنان را در خدمت صادقانه به ملت بزرگ ایران و امت اسلامی از خداوند منان مسئلت می نماید.

 

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

https://telegram.me/joinchat/CZFBeDvqGN8ZqY3U3m7RqQ

اخبار مرتبط

سرلشکر سلامی: ایران مرکز ثقل مقاومت اسلامی است

دریادار ایرانی: اصل اساسی در بیانیه گام دوم استفاده از فرصت هاست

همبستگی جهان اسلام طومار رژیم صهیونیستی را در هم می‌پیچد

0 نظر

ارسال نظر

capcha