عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با «سراج 24»:

دولت به اقتصاد مقاومتی بی‌تفاوت است/ برجام راه‌حل مشکلات اقتصادی نیست

دولت به اقتصاد مقاومتی بی‌تفاوت است/ برجام راه‌حل مشکلات اقتصادی نیست

محمدحسن آصفری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سراج24 با بیان اینکه دولت همه توجه خود را به برجام نهاده است، گفت: سیاستهای اقتصاد مقاومتی نقشه راه اقتصاد کشور است و از سوی دولت مورد بی توجهی قرار گرفته است.

 وی با بیان اینکه اقتصاد مسئله اصلی برای کشور است، افزود: نباید خیلی دلخوش به برداشته شدن تحریمها بود، زیرا دولت آمریکا صنعت هسته ای را بهانه ای برای ایجاد فشار به جمهوری اسلامی قرار داده است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دولت باید مشکلات اقتصادی را مورد کنکاش قرار دهد و برای حل آنها چاره اندیشی کند و در این میان بی توجهی به اقتصاد مقاومتی، مشکلات اقتصادی را افزایش داده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: دولت متاسفانه بیشتر از عمل به شعار بسنده کرده است و نتیجه این تفکر، علاوه بر رکود و بیکاری، مشکلات عدیده اقتصادی دامنگیر مردم شده است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: راه حل مشکلات اقتصادی نگاه به ظرفیتهای درونی و تحرک بیشتر دولت در جهت اجرایی کردن سیاستهای اقتصاد مقاومتی است؛ اینکه همه امید دولت به برجام باشد، راهکار حل مشکلات اقتصادی نیست.

اخبار مرتبط

خون فخری‌زاده فدای برجام نشود

از تفکری رنج می‌بریم که همواره به دنبال «واردات» پیشرفت و رفاه است

اضافه و کم کردن مفاد برجام هرگز مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha