خسروپناه در مراسم هفتم شیخ نمر:

عده‌ای به بهانه معنویت و عقلانیت ولایت را کنار می‌گذارند/ بصیرت را در انتخابات مجلس و خبرگان نشان بدهیم

عده‌ای به بهانه معنویت و عقلانیت ولایت را کنار می‌گذارند/ بصیرت را در انتخابات مجلس و خبرگان نشان بدهیم

به گزارش سراج24،فارس نوشت؛حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه در مراسم هفتم شیخ نمر که به همت بسیج دانشجویی و جمعی از طلاب در مسجد ارگ تهران برگزار شد، گفت: مومن واقعی کسی است که در پیمانش، صادق، محکم و استوار است. انسان‌های واقعی وقتی پیمانی با خدا می‌بندند پیمان‌شکنی نمی‌کنند و حتی در این راه جان خود را از دست می‌دهند و شهید می‌شوند.

وی افزود: در فرهنگ الهی شهادت یک حیات مجدد و یک زندگی بالنده‌تر است، قران هم می‌فرماید شهدا را مرده نپندارید آنها هم شاهد بر این دنیا هستند و هم آن دنیا.

خسروپناه تاکید کرد: بزرگترین مرض در جامعه مشکل دین فروشی است و این خیلی بد است که عالمان بخواهند حقیقت را پنهان کنند. شهید نمر عالمی بود که با خدا میثاق کرد و در پیمانش با خدا صادق بود و تا آخرین نفس جنگید و جانش را در راه خدا قربانی کرد تا حقیقت پنهان نشود.

وی افزود: شیخ نمر می‌خواست حقیقت و پیمانی را که با خدا بسته برای همه آشکار کند و به دنبال توسعه نبود. شعارهای شیخ نمر همان شعارهایی بود که کنوانسیون‌های حقوق بشر مطرح می‌کنند، این شهید بزرگوار از دموکراسی، عدالت و آزادی مشروع سخن می‌گفت.

خسروپناه اظهارداشت: گمان نکنید که قاتل شیخ نمر فقط وهابیت است. قاتل شیخ نمر هم وهابیت است و هم صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها.

وی تصریح کرد: کاری که دولت وهابیت و خبیث عربستان کرد و شیخ نمر را اعدام کرد یک خوش رقصی برابر صهیونیست‌ها و امریکایی‌ها بود برای اینکه صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها بیش از همه از اسلام ناب محمدی احساس خطر می‌کنند.

خسروپناه یادآور شد: آل‌سعود گمان نکند این جنایت آنها را رها خواهد کرد، این جنایت دامان آل سعود را خواهد گرفت و این آتشی که آنها برافروخته‌اند دامن خودشان را می‌گیرد و انشاالله شاهد سرنگونی آل سعود خواهیم بود.

وی گفت: همان گونه که صدام و قذافی با ذلت از این دنیا رفتند و گرفتار عذاب شدند آل سعود هم پاسخ ظلم‌هایی که کرده خواهد دید و این قانون تاریخ است.

خسروپناه خاطرنشان کرد: هم وهابیت عربستان و هم صهیونیست‌ها و هم آمریکایی‌ها از این جنایت‌ها آسیب خواهند دید. این جنایت نه اولین جنایت تکفیری‌هاست نه آخرین جنایت آنها خواهد بود، ما همیشه در طول تاریخ شاهد جنایت‌های آنها بوده‌ایم و همواره نیز آنها به ذلت گرفتار شده‌اند.

وی با بیان اینکه مشکل وهابیت فقدان عقلانیت، معنویت و ولایت است، اضافه کرد: کسانی در جامعه ما هستند که گاهی اوقات به بهانه عقلانیت یا معنویت به ولایت پشت می‌کنند و ولایت را کنار می‌گذارند در صورتیکه ولایت چگونه زیستن، معنویت و عقلانیت را به ما می‌آموزد.

به گفته وی در کنار عقلانیت باید معنویت داشت و این عقل و معنویت را باید با ولایت تکمیل کرد.

خسروپناه تصریح کرد: وهابیت دست نشانده انگلیس و برادر ناتنی صهیونیست‌هاست. چطور ممکن است که آنها در مقابل صهیونیست‌ها بایستند، به همین دلیل هم است که صهیونیست‌ها برای تروریست‌های داعش بیمارستان صحرایی می‌سازند تا مجروحان آنها را مداوا کنند.

وی تاکید کرد: آل‌سعود شیخ نمر را به شهادت رساند و نفس هیچکدام از سازمان‌های حقوق بشری غربی در نیامد و همه خفه شدند ولی همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند خون شیخ نمر اثر خود را خواهد گذاشت و انشاالله ما شاهد نابودی وهابیت و آل‌سعود خواهیم بود.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات مجلس و خبرگان اظهارداشت: بصیرت را باید در انتخابات خبرگان و مجلس نشان بدهیم و تلاش کنیم تا انسان‌هایی که بصیرت دارند وارد مجلس و خبرگان شوند تا به فکر محرومان و ملت باشند و اجازه ندهیم کسانی که به فکر شرکت‌ها و منافع خود هستند به این دو نهاد وارد شوند.

 

اخبار مرتبط

تداوم راه حاج قاسم با تبعیت از ولایت میسر است

تبعیت از ولایت، رمز موفقیت سردار سلیمانی

جدایی از مسیر ولایت سبب ریزش ذلت بار خواهد بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha