شیخیانی:

جبهه ائتلاف اعتدال‌گرایان تشکیل شد

جبهه ائتلاف اعتدال‌گرایان تشکیل شد

به گزارش سراج24، امرالله شیخیانی دبیرکل حزب مردم ، با اشاره به تشکیل جبهه ائتلاف اعتدال گرایان اظهار داشت: جبهه ائتلاف اعتدال گرایان با حضور 50 حزب و تشکل سیاسی کشوری و استانی تشکیل شده است و در دوره‌های قبل حضور فعالی داشته و در این دوره انتخابات مجلس نیز حضور پررنگی خواهند داشت.

وی ادامه داد: مانیفست و اسامی احزاب جبهه ائتلاف اعتدال گرایان به‌زودی اعلام می‌شود.

دبیرکل حزب مردم یادآور شد: حزب مردم خطوط قرمز و قانون اساسی را قبول دارد و هیچ‌گاه از اصول نظام و انقلاب عدول نکرده است و در این دوره بنا داریم جبهه ائتلافی موسوم به "جبهه ائتلاف اعتدال گرایان" را با حضور معتدلین اصلاح‌طلب، معتدلین اصول‌گرا و اعتدال گرایان تشکیل داده و در انتخابات حضور مؤثری داشته باشیم.

شیخیانی از دیدار با محمدرضا عارف خبر داد و گفت: ما با آقای عارف جلساتی داشته و این جلسات ادامه دارد.

وی افزود: کاندیداهایی که منویات امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی را قبول دارند، در لیست ما جای دارند و معتقد هستیم که مجلس دهم باید مجلسی تأثیرگذار در کشور باشد و امیدواریم سرمشق مجلس آینده، منویات مقام معظم رهبری باشد.

دبیرکل حزب مردم در تعریف مشی اعتدالی خاطرنشان کرد: مشی اعتدالی یعنی مشیی که نظام، قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول داشته باشد و آنچه را برای توسعه و پیشرفت جمهوری اسلامی در عرصه داخلی و خارجی نیاز است قبول داشته باشد.

 

 

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

https://telegram.me/seraj24_ir

اخبار مرتبط

رسولی: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات بعدی حفظ خواهد شد

بهترین زمان برای ورود رای اولی ها به صحنه سیاست انتخابات ریاست جمهوری است/اگر دولتی وعده می دهد حتما عمل کند

فهرست ۲۱ نفرۀ ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شورای شهر تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha