دبیر ستاد مردمی بزرگداشت شهدای عرفه خبر داد:

برگزاری دهمین یادواره ملی شهدای عرفه در باغ موزه دفاع مقدس

برگزاری دهمین یادواره ملی شهدای عرفه در باغ موزه دفاع مقدس

به گزارش «سراج24» به نقل از روابط عمومی ستاد بزرگداشت شهدای عرفه٬ دهمین یادواره ملی پاسداشت شهادت سرداررشید اسلام حاج احمد کاظمی و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز پنجشنبه هفته جاری در باغ موزه دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

سرتیپ پاسداراحمد نوریان با اعلام این خبر افزود:این مراسم به همت خانواده و فرزندان شهدای عرفه و با مشارکت سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی از جمله معاونت فرهنگی سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) ، سازمان بسیج شهرداری تهران ، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سازمان صدا و سیما، نیروی انتظامی ، معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ، قرارگاه فضای مجازی سپاه تهران، بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و..برگزار می شود.

دبیر ستاد مردمی بزرگداشت شهدای عرفه با اشاره به حضورهمرزمان و مسئولان عالی رتبه نظام در این مراسم، اضافه کرد : اجرای برنامه های فرهنگی ، تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم ، برپایی نمایشگاه عکس و آثار شهدای عرفه ، قرائت پیام خانواده شهدا و... از جمله برنامه های پیش بینی شده در این یادواره می باشد.

شایان ذکر است ؛ سرلشکر پاسدار شهید حاج احمد کاظمی فرماندهوقت نیروی زمینی سپاه پاسداران وهم قطارانش در روز 19 دی سال 1384 حوالی شهرستان ارومیه براثر سقوط هواپیمای نظامی (جت فالکون) به دیدارحق شتافتند و به دلیل همزمانی آن ایام با مراسم عرفه ، این شهدا به شهدای عرفه مشهور شدند.

اخبار مرتبط

واگذاری دو کتاب به باغ موزه دفاع مقدس

رونمایی از کتاب «تا پلاک ۱۴۰»؛ خاطرات اهالی قلم از زندگی در جنگ

دهمین یادواره ملی شهدای عرفه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha