شهاب حسینی:

دبیر جشنواره گفت «آشغالهای دوست داشتنی» «معضل» است، استعفا دادم

دبیر جشنواره گفت «آشغالهای دوست داشتنی» «معضل» است، استعفا دادم

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون در پی اظهار نظر محمدحیدری در نشست خبری جشنواره فیلم فجر در ابتدای هفته جاری در مورد فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» طی نامه‌ای استعفا کرد.

متن نامه بدین شرح است:

«پذیرش سمت مشاور دبیر جشنواره‌ی سی و چهارم فیلم فجر در خلال مشغله ی کاری‌ام، صرفا به این دلیل بود که تصور می‌کردم در این دوره،  وجود نگاهی نو و اندیشه‌ای تازه موجب عدم تکرار اشتباهات گذشته و رفع نواقص دوره‌های قبل خواهد شد؛ چراکه در دوره‌های پیشین، وجود نواقص و اشتباهات بود که آن مهم را از ذات جشنواره بودنِ خود دور کرده و عملا آوردگاه حواشی بعضا تاسف‌بار شده بود.

اما متاسفانه، موضع‌گیری دبیر جشنواره‌ی سی و چهارم فیلم فجر در قبال فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» و اطلاق اصطلاحِ «معضل» به این اثر که با مجوز قانونی وزارت محترم ارشاد ساخته شده و طی چند دوره‌ی گذشته در محاق بدبینی و سیاه‌نگری قرار گرفته، امری قابل تامل بوده و نشانگر بطلان تصورات پیشین بنده است. این در حالی است که تهیه‌کننده و کارگردان فیلم آقای محسن امیر یوسفی صبورانه و بدون ایجاد حواشی، طی سه سال اخیر به لحاظ روحی، مادی و معنوی، فشار و خسارات زیادی را متحمل شده است.

اینجانب، سید شهاب الدین حسینی به عنوان بازیگر فیلم مذکور برای کاهش معضلات دبیر محترم جشنواره فیلم فجر، بدین وسیله از سمت مشاور جشنواره ی سی و چهارم، اعلام انصراف و کناره‌گیری می‌کنم.

امید که یگانه یار متعال، دل های ما را به نور مهربانی و امید روشن گرداند.

با احترام

سید شهاب الدین حسینی»

اخبار مرتبط

دومین دوره جشنواره شعر «مباهله» برگزار می‌شود

نامزدهای ششمین دوره جشنواره خاتم معرفی شدند

آثار راه‌یافته به مرحله دوم جشنواره خاتم معرفی شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha