مربیان بر‌تر سال ۹۴ تقدیر می‌شوند

مربیان بر‌تر سال ۹۴ تقدیر می‌شوند

به گزارش سراج24،جهان نوشت، آیین تجلیل از مربیان و مدرسان آموزشی و مدیران بر‌تر مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حوزه آموزش، در نخستین اجلاس سراسری مربیان و مدرسان مراکز فرهنگی هنری پایتخت، بعدازظهر یکشنبه ۱۳ دی در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام حسن ناصری‌پور سرپرست معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری در رابطه با اهداف برگزاری این اجلاس گفت: در این مراسم، برنامه‌های سال آینده سازمان در حوزه آموزش عمومی توسط دکتر صلاحی رییس سازمان تبیین و تشریح می‌شود و در آن به رویداد‌های مهم سال ۹۵ سازمان فرهنگی هنری در حوزه آموزش پرداخته خواهد شد.

وی افزود: با بررسی سوابق و تجمیع نظرات کار‌شناسان، مربیان برگزیده سال، مربی بر‌تر سال و مدیران بر‌تر مناطق ۲۲گانه شهر تهران و مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حوزه آموزش، انتخاب شدند که در این مراسم با حضور رئیس و مدیران ارشد این سازمان معرفی و تجلیل می‌شوند.

این مراسم با حضور محمود صلاحی رئیس و معاونان سازمان فرهنگی هنری، مدیران فرهنگی هنری مناطق مختلف شهر تهران و جمعی از مربیان و مدرسان آموزشی مراکز فرهنگی هنری پایتخت از ساعت ۱۴ یکشنبه سیزدهم دی ماه، در سالن آمفی تئا‌تر فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

تغییرات در مدیریت شهری عامل عدم تحقق بودجه 1400 بود

گل‌محمدی در آستانه استعفاء از پرسپولیس

متهم پرونده شهرداری لواسان: اگر رشوه نمی‌دادم کارم راه نمی‌افتاد

0 نظر

ارسال نظر

capcha