محمد مهدی انسانی خبر داد:

حاج علی انسانی صفحه شخصی در اینستا گرام ندارد/ پایگاه اطلاع رسانی و نشر آثار علی انسانی به زودی افتتاح می شود

حاج علی انسانی صفحه شخصی در اینستا گرام ندارد/ پایگاه اطلاع رسانی و نشر آثار علی انسانی به زودی افتتاح می شود

به گزارش سراج24،رویکرد نوشت؛ محمد مهدی انسانی فرزند علی انسانی با تاکید بر اینکه حاج علی انسانی هیچ صفحه شخصی در اینستا گرام و هرگونه شبکه اجتماعی ندارند، اظهار داشت: مکررا از طرف طرف اینجانب و نزدیکان حاج علی انسانی به شخص مجهول الهویه که صفحه حاج علی را در شبکه اجتماعی اینستا گرام راه اندازی کرده است تذکر داده می شد که حاج علی انسانی از این اقدام شما راضی نمی باشد اما فرد مورد نظر بدون توجه به این تذکرات اقدام به انتشار مطالب خلاف واقع می کرد.

وی گفت: اگر شخص موردنظر اقدام به حذف این صفحه شخصی نکند موضوع را از مبادی قانونی تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

وی در ادامه از راه اندازی نسخه آزمایشی پایگاه اطلاع رسانی حاج علی انسانی خبر داد و خاطر نشان کرد: این پایگاه اطلاع رسانی به آدرس aliesnani.ir با بخش ها متنوع از جمله اخبار، مجموعه آثار، اشعار، نگارخانه، صوت و فیلم، زمان برگزاری مجالس و همچنین بخش ارتباط مستقیم با حاج علی انسانی به زودی و طی مراسمی افتتاح می شود.

انسانی  تاکید کرد: هرگونه فعالیت به نام حاج علی انسانی در فضای مجازی در آینده با تائید ایشان و توسط بیت انسانی و یا افراد مورد وثوق ایشان انجام خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: بر این اساس هرگونه موضع گیری سیاسی، پیام تسلیت و تبریک حاج علی انسانی فقط از طریق سایت رسمی ایشان اطلاع رسانی می شود.

اخبار مرتبط

هشتک‌های پیج اینستاگرامی روحانی را ببینید!

جهانگیری در کنار خانواده+عکس

پست محسن مسلمان برای فرشاد احمدزاده+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha