کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران دستگیر شد

کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران دستگیر شد

به گزارش سراج24،میزان نوشت،سرهنگ احمدرضا رستمی،رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی توسط کارآگاهان خبر داد.

 وی افزود: در پی ارجاع پرونده قضائی در خصوص شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی به نام «الف –ر» از دادستانی شهرستان نوشهر، موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات فنی و پلیسی دریافتند، متهم با تاسیس شرکت‌های جعلی تحت عنوان شرکت‌های سهامی خاص و همچنین تصرف اراضی ملی، زمین خواری و دریا خواری بیش از ۱۳۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده و در حال حاضر متواری است.

سرهنگ رستمی ادامه داد: ماموران پلیس با اقدامات فنی و استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی، سرانجام موفق شدند، مخفیگاه متهم را در یکی از استان‌های همجوار شناسایی کنند.

وی خاطر نشان کرد: با هماهنگی قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را حین تردد در یکی از محورهای مواصلاتی استان تهران به همراه همدستش دستگیر کردند.

رستمی افزود: در بازرسی از داخل خودروی متهم ۲۴ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۳۰ عدد سیم کارت ایرانسل، پنج عدد سیم کارت همراه اول و یک فقره چک ۸۰ میلیارد ریالی کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در خاتمه گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

اخبار مرتبط

قدردانی مردم از اقدام انقلابی پلیس بجنوردی

پلمپ خانه وزیر و شهردار سابق+تصویر

پلیس: شهردار اسبق تهران بازداشت نشده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha