سانچس ۴ بازی بعدی آرسنال را هم از دست داد

 سانچس ۴ بازی بعدی آرسنال را هم از دست داد

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، آرسن ونگر تأیید کرد که مصدومیت الکسیس سانچس عود کرده است و او تا اواسط ماه ژانویه قادر به بازگشت به میادین نخواهد بود. سانچس که در تساوی یک - یک ماه گذشته آرسنال برابر نوریچ مصدوم شد، قرار بود توپچی‌ها را در بازی‌شان برابر منچسترسیتی همراهی کند، اما ونگر ریسک نکرد و به ستاره پیشین بارسلونا میدان نداد.

البته ونگر پس از بازی فاش کرد که دلیل عدم حضور سانچس در میدان، تشدید مصدومیت قبلی او بوده است. او گفت: فکر می‌کنم که سانچس نخواهد توانست تا دهم ژانویه به میدان برود. مصدومیت او دو روز پیش کمی عود کرد. برنامه ما برای بازی برابر من‌سیتی این بود که سانچس را روی نیمکت بنشانیم.

طبق چیزی که ونگر می‌گوید، سانچس چهار بازی بعدی آرسنال را از دست خواهد داد که اولین آنها پنجم دی در خانه ساندرلند در هفته هجدهم لیگ برتر خواهد بود. سه بازی بعدی توپچی‌ها به ترتیب در خانه برابر بورنموث (هفتم دی در هفته نوزدهم لیگ برتر)، در خانه برابر نیوکاسل (دوازدهم دی در هفته بیستم لیگ برتر) و در خانه برابر ساندرلند در دور سوم جام حذفی انگلیس هستند.

سه روز بعد از تاریخی که ونگر برای بازگشت سانچس اعلام کرده است، توپچی‌ها در یک بازی حساس از هفته بیست‌و‌یکم لیگ برتر انگلیس میهمان لیورپول هستند.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

بزرگترین حقه‌بازی جهان فوتبال

گل های نحس جان می‌گیرند

مرگ چهره‌های سرشناس جهان پس از هر بار گلزنی هافبک آرسنال! +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha