حسینی اسیر مصدومیت شد، مومنی هم از فیلتر کادرفنی عبور کرده است

منصوریان: نفت در بخش کلان تغییرات مدیریتی خواهد داشت/ استقلال اهواز انتحاری بازی می‌کند

 منصوریان: نفت در بخش کلان تغییرات مدیریتی خواهد داشت/ استقلال اهواز انتحاری بازی می‌کند

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار معوقه تیمش مقابل استقلال اهواز گفت: فردا با تیمی بازی داریم که اصلا نگاهی به جایگاه آنها نخواهیم داشت و آنها برای ما بسیار قابل احترام هستند. تمام بازی‌های استقلال اهواز را با گروه فنی تیم مشاهده کردم و به نظرم عمده مشکل آنها مسائل مالی است که نتوانستند نتیجه بگیرند.

وی ادامه داد: تیم استقلال اهواز شکلی مناسب دارد و آنها بازیکنانی را در اختیار دارند که تجربه حضور در لیگ برتر را داشته‌اند. به بازیکنانم گفته‌ام که به تیم حریف با احترام نگاه کنند چون مشکل آنها فقط مالی بوده و جایگاه‌شان انتهای جدول نیست. حتی در بازی‌هایی که شکست خورده‌اند شانس‌های زیادی برای گلزنی داشته‌اند و از دید من یکی از بازی‌های سخت لیگ برتر را مقابل استقلال اهواز برگزار خواهیم کرد.

سرمربی نفت تهران خاطرنشان کرد: به بازیکنان تیمم تاکید کردم که تمرکز زیادی روی این بازی داشته باشند حتی بیشتر از دو بازی آینده ما مقابل تراکتورسازی و صبا چون استقلال اهواز در حال حاضر شرایطی دارد که چیزی برای از دست دادن ندارد و مطمئنا مقابل ما انتحاری بازی خواهند کرد. بازیکنان قابل احترامی مانند محمد غلامی، عادل کلاه‌کج و فرزاد آشوبی در تیم استقلال اهواز حضور دارند که این مسئله قدرت آنها را بیشتر می‌کند. امیدوارم در این دیدار با یک بازی منطقی و به دور از احساس به پیروزی برسیم تا به یاری خداوند جایگاه‌مان را در جدول بهبود ببخشیم.

منصوریان درباره مشکلات مالی نفت و اینکه بازیکنان این تیم تا نیم‌فصل چند درصد از پولشان را دریافت کرده‌اند، گفت: در خصوص مسائل مالی باید بگویم یکسری تغییرات در سطح مدیریت کلان و در سطح‌های بالاتر خواهیم داشت که از این رو پیغام‌های بسیار خوبی به ما رسیده است. در یکی دو روز گذشته با مدیرعامل محترم باشگاه  صحبت کردم که او در این خصوص قول‌های خوبی به ما داده است.

وی ادامه داد: دو روز پیش با منصور قنبرزاده به ملاقات بزرگمرد فوتبال ایران منصور پورحیدری رفتیم که وقتی او را روی تخت بیمارستان دیدم، ناراحت شدم. منصورخان از سال 62 و 63 شاگردان زیادی را تحویل این فوتبال داده است و در دهه 70 نیز با تیم ملی نتایج خوبی گرفت و به همین دلیل من به او بزرگمرد استقلال نمی‌گویم بلکه می‌گویم پورحیدری بزرگمرد فوتبال ایران است. در ملاقاتی که داشتیم در خصوص مسائل مالی باشگاه فرصتی شد با آقای قنبرزاده صحبت کنم و به نظرم دغدغه مدیرعامل محترم باشگاه نیز فراهم کردن شرایط مناسب برای تیم است، این مسئله بسیار حائز اهمیت است و باید بگویم با شروع نیم فصل دوم بازیکنان ما باید 40 درصد می‌گرفتند که این اتفاق رخ نداده است اما ما کم‌کم به روزهای خوبمان می‌رسیم و این روزها را پشت سر خواهیم گذاشت، هنوز با نفت سال گذشته فاصله زیادی داریم و به همین دلیل می‌خواهیم به مسائل منفی نگاه نکنیم و شرایط مان را بهتر از این کنیم.

سرمربی نفت تهران درباره اینکه آیا این تیم در نیم‌فصل جابه‌جایی و ورود و خروجی خواهد داشت یا نه، اظهار داشت: ما از تیم امیدمان 4-5 بازیکن 17 تا 21 ساله را به تیم بزرگسالان آوردیم که من و کادرفنی‌ام اعتقاد راسخی به آنها داریم به همین دلیل فکر نمی‌کنم ورودی و خروجی داشته باشیم و تلاشمان این است که این عدد صفر باشد چون انعطاف تاکتیکی و روحی با بازیکن جدید زمان‌بر است. 

منصوریان در پاسخ به این سوال که گویا مهدی مومنی و سیدجلال حسینی قصد دارند از نفت جدا شوند و این دو بازیکن کارایی لازم را هم نداشته‌اند، گفت: بحث سیدجلال حسینی و مهدی مومنی دو بحث متفاوت است. مهدی مومنی بازیکنی است که کادرفنی او را انتخاب کرده و به نظرم مشکلات روحی و روانی به واسطه مسائل مالی باعث شده مومنی بنیه قوی‌ نداشته باشد. او وقتی با باشگاه نفت قرارداد بست روی دریافتی‌اش حساب باز کرده بود و به همین دلیل قول‌هایی نیز به خانواده‌اش داده است. باید مومنی به لحاظ روحی و مالی بالانس شود تا با تیم مطابقت پیدا کند ضمن اینکه این بازیکن از فیلتر کادرفنی عبور کرده و برای ما بسیار باارزش است به همین دلیل باید به این بازیکن فرصت بدهیم تا توانایی‌هایش را نشان بدهد.

وی گفت: در خصوص سیدجلال هم همانطور که گفتم بحث کاملا متفاوتی داریم، این بازیکن به 2-3 دلیل به تیم نفت آمده است که یکی از آنها تجربه بالای ملی‌اش است. سیدجلال در حال حاضر در آستانه انجام صدمین بازی ملی‌اش قرار دارد و مطمئنا تیم نفت به چنین بازیکنی احتیاج دارد. ما بازیکن جوان در تیم زیاد داریم و این بازیکنان نیازمند حضور در کنار بازیکنانی مانند حسینی، مبعلی، حمدی‌نژاد، عزتی و حتی دو بازیکن خارجی‌مان دارند. تاکنون نیز این بازیکنان باتجربه کمک زیادی به جوانان کردند و این شرایط تیم ما را بهتر می‌کند.

منصوریان ادامه داد: سیدجلال حسینی در حال حاضر دچار مصدومیت شده که این اتفاق نیز بخشی از فوتبال است. این بازیکن به لحاظ بازی‌های ملی و باشگاهی تحت فشار بوده اما مطمئن باشید سیدجلال در نیم‌فصل دوم بهترین بازیکن ما خواهد بود و وزن تاکتیکی او را در بازی‌ها خواهیم دید.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha