امیر پوردستان در اولین جشنواره ایده‌های برتر نزاجا:

آمریکا راهبرد مذهب علیه مذهب راه انداخته؛ داعش حاصل چنین تفکری است

آمریکا راهبرد مذهب علیه مذهب راه انداخته؛ داعش حاصل چنین تفکری است

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز(دوشنبه) در اولین جشنواره ایده‌های برتر که در ستاد فرماندهی نزاجا برگزار شد، با بیان اینکه آمادگی نیروهای مسلح امنیت و آرامش را در جامعه به همراه می‌آورد، اظهار داشت: بازدارندگی دشمن با آمادگی نیروهای مسلح به وجود می‌آید و دشمن این‌گونه جرأت حمله به کشور را ندارد.

وی ادامه داد: بعد از انقلاب اسلامی دشمن بنای براندازی جمهوری اسلامی ایران را داشت، اما آمادگی نیروهای مسلح سبب شد آنها شکست بخورند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: پیروزی در بهمن 57 آمریکایی‌ها را کیش و مات کرد و آنها از 23 بهمن فاز جدید تهدیدات خود را علیه جمهوری اسلامی ایران ایجاد کردند. دشمن ابتدا با براندازی، سپس تحریم و منزوی‌سازی، موج ترور و بمب‌گذاری و در نهایت جنگ تحمیلی قصد نابود کردن جمهوری اسلامی ایران را داشت.

امیر پوردستان خاطرنشان کرد: زمانی که آمریکایی‌ها بعد از واقعه 11 سپتامبر وارد منطقه غرب آسیا شدند، قصد آنها افغانستان و  عراق نبود. دشمن مشخصا برای جمهوری اسلامی ایران آمده بود، اما چون در بین نیروهای مسلح آمادگی وجود داشت موفق به محقق کردن اهداف خود نشد.

وی ادامه داد:‌ آمریکایی‌ها راهبرد مذهب علیه مذهب را راه انداختند که گروه تروریستی تکفیری داعش زاییده چنین تفکری است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: ما وظیفه داریم متناسب با تهدیدها ظرفیت‌های خود را ارتقا دهیم و با ایجاد توان دفاعی مانع هرگونه نفوذ به کشور شویم.

امیر پوردستان با تاکید بر اینکه صنعت دفاعی ما پشتیبانی عظیم به نام دانشگاه و جوانان نخبه دارد،‌گفت: نباید اجازه دهیم نیاز ایجاد شود و سپس به دنبال ایده باشیم؛ جامعه موفق جامعه‌ای است که پیش از نیاز آن را ایجاد کنیم.

وی در پایان گفت: ما باید با توجه به نیازمان به صنعت دفاعی‌ ایده دهیم و امیدواریم این سازوکار فراهم شود.

به گزارش تسنیم، در پایان سخنان فرمانده نیروی زمینی ارتش، از 3 کتاب «الگوی فرماندهی مطلوب از نگاه رهبری»، «ایده‌های جشنواره» و کتاب «تاریخچه یگان‌ها» رونمایی شد.

اخبار مرتبط

اغتشاش مفصل | این سخنان پر معنا را یکبار دیگر مرور کنید + فیلم

بلایی که دیپلماسی التماسی بر سر کشور آورد

دستگیری مهره اصلی شبکه داعش خراسان

0 نظر

ارسال نظر

capcha