عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفتگو با «سراج 24»:

غربی‌ها در پوشش سرمایه‌گذاری اقتصادی به دنبال نفوذ فرهنگی هستند/ هدف غرب تضعیف استقلال اقتصادی ایران است

غربی‌ها در پوشش سرمایه‌گذاری اقتصادی به دنبال نفوذ فرهنگی هستند/ هدف غرب تضعیف استقلال اقتصادی ایران است

احمد امیرآبادی، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سراج24 با بیان اینکه در پسا برجام باید توجه خاصی به اقتصاد مقاومتی داشت، گفت: اگر می خواهیم کشور را در برابر نفوذ اقتصادی دشمن مصون نگه داریم باید مسئله اقتصاد مقاومتی را جدی گرفت.

وی با بیان اینکه عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی نیازمند تلاش و همفکری همه قوا دارد، گفت: سیاستهای اقتصاد مقاومتی، بدون همفکری قوای سه گانه به نتایج اثربخشی منجر نخواهد شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظام سرمایه داری اظهار داشت: ذات نظام سرمایه داری دست یابی به حداکثر سود است؛ کشورهای پیشرفته غربی هیچ گاه به دنبال این نیستند که با سرمایه گذاری کشورهای در حال توسعه را به توسعه و پیشرفت برسانند و این مسئله را جزء وظایف خود نمی دانند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این نکته که غربیها در پوشش سرمایه گذاری اقتصادی به دنبال نفوذ فرهنگی هستند، گفت: در قالب برنامه های به ظاهر فرهنگی اهداف خود را دنبال می کنند و پروژه نفوذ فرهنگی را به صورت جدی دنبال می کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: باید مراقبت کرد که غربیها پس از برجام و ورود به ایران در بستر فعالیتهای اقتصادی، نفوذ فرهنگی را اجرایی نکنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: هدف غربی ها در پسا برجام نیز از بین بردن استقلال اقتصادی ملت ایران است و برای این هدف، برنامه های مختلفی دارند.

اخبار مرتبط

عکس/ برادران پشت پرده

دوره غرب‌گرایان در کشور به پایان رسیده است

پر رویی نجومی ...

1 نظر

ارسال نظر

capcha