عباس رافعی از «اینجا کسی نمی‌میرد» می‌گوید:

بازی متفاوت هومن سیدی در راه جشنواره فجر/ چرا فیلم را در سکوت خبری تولید کردیم؟!

بازی متفاوت هومن سیدی در راه جشنواره فجر/ چرا فیلم را در سکوت خبری تولید کردیم؟!

به گزارش سراج24،حلقه وصل نوشت؛عباس رافعی، کارگردان و تهیه کننده سینما در پاسخ به این سوال که چرا فیلم «اینجا کسی نمی میرد» در سکوت خبری ساخته شد، اظهار داشت: امروز وقتی خبرهای مربوط به فیلم‌ها را می‌بینیم، متوجه می شویم برخی از سایت‌ها و روزنامه‌ها خبرسازی می‌کنند. یعنی می‌گویند فلان فیلمساز در فکر ساخت یک فیلم است و یا نگارش آن سناریو آغاز شده است.

وی ادامه داد: در این هیاهوی رسانه‌ای بهتر دیدیم، فیلم را بسازیم و ببینیم و اگر خودمان احساس کردیم این قابلیت را داشت که رسانه‌ای کنیم، این کار را پس از تدوین فیلم انجام دهیم.

تهیه کننده «اینجا کسی نمی‌ میرد» افزود: بازیگر اصلی این کار آقای هومن سیدی است و فیلم فضای بکری دارد. زیرا در دامنه دماوند ساخته شده است و بخشی از آن نیز در پلور که منطقه سردی است، تهیه شد.

وی درباره داستان این فیلم بیان داشت: موضوع فیلم کاملا روانشناسانه است و جریان سیال ذهن را در این فیلم بررسی کرده‌ایم. شخصیت اصلی فیلم که هومن سیدی است درگیر مسائلی می شود که احساس می کند بین حقیقت و واقعیت تناقض‌هایی وجود دارد و سعی می‌کند که با واقعیت کنار بیاید.

رافعی بازی هومن سیدی در این فیلم را متمایز عنوان کرد و گفت: سیدی وجه روان‌پریشی شخصیت اول داستان را به خوبی نشان داده است.

تهیه کننده «اینجا کسی نمی میرد» در انتها از پر کردن فرم جشنواره فیلم فجر برای این فیلم خبر داد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: یه بچه‌ی خوش خوابی بود که هر جا ولش می‌کردن می‌خوابید. یه بار خودش فهمید که خوابه...زور زد که داد بزنه، نتونست.

بهار کاتوزی، مهدی حسینی‌نیا و رضا بهبودی دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

عوامل و دست اندرکاران «اینجا کسی نمی میرد» عبارتند از:

نویسنده: بهار کاتوزی، کارگردان و مدیر فیلمبرداری: حسین کندری، تدوین: بابک قائم، طراحی و ترکیب صدا: محمود موسوی نژاد، آهنگساز:مهدی پناهی، صدابردار:میرشجاع گراکوئی، طراح صحنه:امیر حسین دوانی، طراح لباس: ندا نصر، طراح چهره‌پردازی:محمد قومی، مدیر تولید: سینا سعیدیان، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان:امیر صرافها، مشاور فیلمنامه:حمیدرضا بابابیگی، عکاس:سحر طرزی، مشاور رسانه‌ای: منصوره بسمل، مدیر تدارکات: ناصر ماهری فر، جلوه های ویژه کامپیوتری: احسان ملازاده، طراحی و ساخت تیتراژ: سارا صفری، تهیه کنندگان: عباس رافعی، سینا سعیدیان.

 

اخبار مرتبط

«هالیوود؛ اسب تروا» را به جشنواره فجر می‌بریم/ نویسندگان ما درباره حجاب نمی‌نویسند!

تلاش می‌کنیم «ناسور» به جشنواره فجر برسد/ ظرفیت انیمیشن در ایران مغفول مانده است

کارگردانان جبهه فرهنگی انقلاب در راه جشنواره فیلم فجر

0 نظر

ارسال نظر

capcha