سخنگوی جبهه مقاومت مردمی فلسطین:

هدف انتفاضه سوم پیروزی و آزادی کامل قدس است/ انتفاضه فلسطین کاملاً مردمی است

هدف انتفاضه سوم پیروزی و آزادی کامل قدس است/ انتفاضه فلسطین کاملاً مردمی است

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت؛خالد الازبط ظهر امروز در گفت‌و‌گوی اینترنتی با شرکت‌کنندگان همایش یادبود شهدای انتفاضه سوم فلسطین در دانشگاه صنعتی قم با اشاره به ایستادگی نیروهای مقاومت فلسطین در برابر حمله‌های رژیم صهیونیستی اظهار داشت: به فضل خدا شاهد انتفاضه سوم در کرانه باختری هستیم که این حرکت گامی به سوی رسیدن به پیروزی نهایی ما است.

سخنگوی رسمی جبهه مقاومت مردمی فلسطین با بیان اینکه امروز شاهد نسلی هستیم که از مقدسات فلسطین کوتاه نمی‌آیند، افزود: هدف انتفاضه سوم پیروزی کامل قدس است.

وی گفت: رژیم صهیونیستی در جنایت‌های خود تنها نیست بلکه هم‌پیمان‌های عربی او وی را حمایت می‌کنند درحالی‌که حمایت‌های ایران از مردم فلسطین نشان‌دهنده شناخت درست است.

خالدالازبط با اشاره به اینکه دشمنان مشترک ما درصدد خراب کردن چهره جمهوری اسلامی نزد افکار عمومی هستند، تصریح کرد: ایران یکی از اعضای محور مقاومت منطقه است به همین دلیل جریان‌های سیاسی منطقه قصد ضربه‌زدن به این محور را دارند در حالی که سوریه، لبنان، فلسطین و ایران در برابر دشمنان خود مقاوم و محکم ایستاده‌اند.

سخنگوی رسمی جبهه مقاومت مردمی فلسطین گفت: انتفاضه فلسطین کاملاً مردمی است و استمرار این حرکت ضربه سنگینی به تمام کسانی که بر طبل مذاکره می‌کوبند، وارد می‌کند.

اخبار مرتبط

شرارت و حماقت ۳ گاو و انتفاضه چهارم

ایوانکا ترامپ: برای آینده ائتلاف دعا می‌کنیم

آغاز مراسم مقدماتی انتقال سفارت به قدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha