ضرب‌الاجل میلانی‌ها به میهایلوویچ

 ضرب‌الاجل میلانی‌ها به میهایلوویچ

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت،  گروهی از رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده‌اند که سینیشا میهایلوویچ دو هفته زمان دارد تا به بازی‌های بدون برد میلان پایان دهد و در غیر این‌صورت باید قید ادامه مربیگری در سن‌سیرو را بزند.

روسونری شب گذشته (یکشنبه) در شانزدهمین هفته از سری A، نتوانست از سد هلاس ورونای قعرنشین جدول بگذرد و به همین دلیل به رده هفتم سقوط کرد. حالا میان میلان و همشهری آبی و مشکی‌پوش آن، اینتر 11 امتیاز فاصله است.

اکنون نشریه توتواسپورت نوشته است که سیلویو برلوسکونی مالک باشگاه میلان، هافبک پیشین اینتر را به کسب 12 امتیاز از چهار بازی پایانی خود در سال 2015 ملزم کرده بود اما او اکنون در خوشبینانه‌ترین حالت تنها می‌تواند هشت امتیاز به مجموع امتیازات تیمش اضافه کند.

طبق ادعای این نشریه، ضرب‌‌الاجل تعیین شده برای میهایلوویچ حالا تغییر کرده است و او باید در دو بازی آخر تیمش در سال میلادی جاری که یکی از آنها برابر سامپدوریا در سری A است و دیگری برابر فروزینونه در جام حذفی ایتالیا، پیروزی کسب کند، در غیر این صورت اخراج خواهد شد.

احتمال به وقوع پیوستن چنین اتفاقی با توجه به فرصت دو سه هفته‌ای که تیم‌های ایتالیایی در تعطیلات زمستانی فوتبال ایتالیا برای انتصاب سرمربی جدید دارند، وجود دارد و به این ترتیب برکناری سرمربی پیشین سامپدوریا در صورت تداوم ناکامی‌های فعلی تیمش چندان بعید نیست.

توتواسپورت همچنین از مربیانی مانند کریستین بروکی،‌مائورو تاسوتی، چزاره پراندلی، لوچانو اسپالتی و فرانچسکو گویدولین به عنوان گزینه‌های احتمالی جانشینی میهایلوویچ در میلان یاد کرده است.

اخبار مرتبط

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

ژاپن ۱ - ایتالیا ۳

عنوان سومی اکوادور در جام جهانی جوانان

0 نظر

ارسال نظر

capcha