با این ترفندها؛

لایک و فالوورهای خود را در اینستاگرام بالا ببرید + آموزش

لایک و فالوورهای خود را در اینستاگرام بالا ببرید + آموزش

به گزارش سراج24،باشگاه خبرنگاران جوان نوشت ، اینستاگرام، یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی "عکس محور" می باشد که توسط این شبکه اجتماعی می توانید خاطرات و لحظات مورد علاقه ی خود را در قالب عکس با دوستان، خوانواده و سایر افرادی که شما را فالوو کرده اند به اشتراک بگذارید.

 
لایک و فالوورهای خود را در اینستاگرام بالا ببرید + آموزش
 
اما در صورتی که عکس های زیادی پست کرده ولی به میزان دلخواه لایک دریافت نمی کنید یا اینکه تعداد دنبال کنندگان خود (Followers) بسیار کم است و قصد دارید تعداد آن ها را افزایش دهید، پیشنهاد می کنیم این گزارش را که دارای چند ترفند مفید در مورد افزایش لایک و فالوور در شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد را مشاهده کنید.
 
 
آموزش افزایش لایک و فالوور در اینستاگرام
 
 
۱  دیگران را فالو کنید
 
 طبیعتا هرچقدر کاربران بیشتری را فالو کنید ، آن ها نیز شما را در این شبکه دنبال خواهند کرد. همچین اگر به تازگی در این شبکه ی اجتماعی ثبت نام نموده اید، می توانید با مراجعه به قسمت Find Friends دوستان و آشنایان خود را فالو کنید.
 
۲   از هش تگ استفاده کنید : #تگ 
افزودن هش تگ به تصاویر باعث می شود تا میزان بازدید تصویر یا ویدیوی شما تا حد زیادی بالا برود. شما می توانید تگ ها را مانند مثال زیر در قسمت توضیحات عکس خود وارد کنید:
 
مانند #سرگرمی #ایران #جالب #عکس #طنز #زیبا
 
۳  لایک و گذاشتن کامنت فراموش نشود
 
 عکس های دیگران را لایک کنید و در بخش نظرات حتما با دوستان و آشنایان به بحث و صحبت بپردازید. خود را در کامنت ها تگ کنید تا دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید.
 
لایک و فالوورهای خود را در اینستاگرام بالا ببرید + آموزش
 
۴ عکس های خود را در زمان مناسب به اشتراک بگذارید
 
اگر به دنبال لایک بیشتری هستید، بهتر است که عکس های خود را در زمانی که کاربران بیشتری در اینستاگرام حضور دارند ارسال کنید. به طور مثال در ساعت ۱۰ شب یا اول صبح ، کاربران بیشتری نسبت به ساعات ۲ شب یا ۳ بعدازظهر در اینستاگرام حضور دارند.
 
۵ از قرار دادن چند عکس به فاصله ی زمانی کوتاه خودداری کنید
 
عکس های خود را به فاصله ی زمانی مناسبی منتشر کنید و به شدت از قرار دادن چهار یا پنج عکس به صورت پشت سر هم اجتناب کنید.در صورتی که صفحه فید فردی را پر کنید، ممکن است او شما را بلاک یا (Unfollow) نماید.
 
 
لایک و فالوورهای خود را در اینستاگرام بالا ببرید + آموزش
 
۶ به اکانت های بقیه سر بزنید
 
۱۵به صفحه ی افراد حاضر در اینستاگرام سر بزنید و ۱۵ الی ۲۰ مورد از تصاویرشان را لایک کنید. در صورتی که متوجه لایک‌های شما بشوند، احتمال دارد آنها هم تعدادی از تصاویر شما را لایک کنند و یا حتی شما را follow کنند.
 
 
۷ تصاویر جالب و کمیاب لایک بیشتری می خورند
 
سعی کنید به غیر از قرار دادن عکس های خود در اینستاگرام ، عکس های جالب و با کیفیتی مانند عکس های طنز یا مکان های جالب و اشیای عجیب نیز پست کنید.

اخبار مرتبط

جهانگیری در کنار خانواده+عکس

عکس زیبای نشنال جئوگرافیک از برج میلاد در شب+عکس

داب اسمش بازیگر طنز/عکسی از کل کل پدر و مادر بهنوش بختیاری/عکس پرتره خواننده محبوب

0 نظر

ارسال نظر

capcha