معاون سازمان آتش‌نشانی شهرداری خمینی‌شهر خبر داد

فوت مادر و 2 کودک بر اثر گازگرفتگی در خمینی‌شهر

فوت مادر و 2 کودک بر اثر گازگرفتگی در خمینی‌شهر

به گزارش سراج24، فارس نوشت؛جعفر کبیری امروز در خمینی‌شهر گفت: علت اصلی این حادثه، گرفتگی لوله دودکش آبگرمکن گازی در داخل حمام منزل بوده است.

وی با بیان اینکه با اطلاع پدر خانواده بلافاصله نیروهای اورژانسی و امدادی سازمان آتش‌نشانی برای نجات جان مصدومان در محل حاضر شدند، تصریح کرد: متأسفانه به علت شدت گازگرفتگی دو نفر از کودکان بلافاصله در محل حادثه فوت شدند و مادر به همراه یکی دیگر از کودکان به بیمارستان اشرفی منتقل شد.

معاون سازمان آتش‌نشانی شهرداری خمینی‌شهر با اشاره به اینکه به‌صورت همزمان در شب گذشته یک حادثه گازگرفتگی دیگر نیز گزارش شد، عنوان کرد: در دومین حادثه نیز یک زن 32 ساله در محله وازیچه خمینی‌شهر دچار گازگرفتگی شد که خوشبختانه با حضور به‌موقع نیروهای اورژانسی و امدادی از مرگ نجات و در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی درباره این دو حادثه ادامه دارد از همه مردم و خانواده‌ها خواست از باز بودن راه‌های خروجی دودکش‌های بخاری و آبگرمکن‌های منازل و محل کار خود اطمینان حاصل کرده و با رعایت نکات ایمنی و هشداری از به خطر افتادن جان خود و خانواده جلوگیری کنند.

به گزارش فارس، در حادثه اول مادر 24 ساله و سه کودک 5 ،7 و 8 ساله دچار گازگرفتگی شدند که متأسفانه با وجود سرعت عمل و تلاش نیروی‌های امدادی 115 و بخش اورژانس دو نفر از آن‌ها در محل و مادر در بیمارستان اشرفی فوت نمود.

 در این حادثه چهارمین نفر نیز پس از انجام مراحل  اولیه و احیا در بیمارستان اشرفی به بیمارستان خورشید اصفهان منتقل و بستری شد.

اخبار مرتبط

بازی پرسپولیس و سپاهان با حریفان بازهم به تعویق افتاد

دلسردی گل‌محمدی از مهاجم جوان پرسپولیس

نقش استقلال و پرسپولیس در معادلات سقوطی‌های لیگ برتر

0 نظر

ارسال نظر

capcha