یورنته: برای یوونتوس متأسفم اما امیدوارم بازی‌های بعدی‌اش را ببرد

 یورنته: برای یوونتوس متأسفم اما امیدوارم بازی‌های بعدی‌اش را ببرد

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، فرناندو یورنته با گلی که شب گذشته (سه‌شنبه) در‌ آخرین دور از بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، برای سویا مقابل یوونتوس به ثمر رساند مسبب راهیابی نماینده اسپانیا به لیگ اروپا و سقوط بیانکونری به رده دوم جدول گروه D شد، اتفاقی که قرعه یوونتوس را در مرحله یک هشتم نهایی سخت خواهد کرد.

یورنته در پایان این بازی به سایت یوفا گفت: می‌دانستیم که این بازی برای ما مانند یک فینال است و با آمادگی کامل پا به میدان گذاشتیم. ما سطح تیم‌مان را نشان دادیم و خوشحالیم که در لیگ اروپا حضور داریم. راهیابی به این تورنمنت برای‌مان هدف مهمی است که به ما اجازه می‌دهد در رقابت‌های اروپایی باقی بمانیم. ما برابر یوونتوس واقعاً جنگیدیم.

یورنته در ادامه اعتراف کرد از اینکه مسبب سقوط تیم پیشین خود به رده دوم جدول گروهش و سخت‌تر شدن کار آن در مرحله بعدی لیگ قهرمانان شده، ناراحت است. وی افزود: من بابت گلی که زدم خوشحالم، اما برای یوونتوس متأسفم. این بازی مهمترین بازی من بود. پیش از این مشکلاتی داشتم و برای بازگشت به اوج مشکل داشتم، ضمن اینکه رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی شدید بود. حالا احساس بهتری دارم، اما باید به کمک‌هایم به تیمم ادامه دهم. برای یوونتوس آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که این تیم بازی‌های بعدی‌اش را در لیگ قهرمانان با پیروزی پشت سر بگذارد.

اخبار مرتبط

نتیجه دیدار تیم های بارسلونا و ایبار

پل لوزانو در راه استقلال تهران

کاستا به دلیل فحاشی به داور از زمین اخراج شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha