در کیش تمرینات سنگین و پرفشاری را انجام دادیم

انصاری: برای برانکو اسم و رسم مهم نیست/ مدیون او هستم

 انصاری: برای برانکو اسم و رسم مهم نیست/ مدیون او هستم

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، محمد انصاری  در خصوص اردوی تیمش در کیش اظهار داشت: این اردو از لحاظ تمرینی خیلی خوب بود، از این جهت که تمرینات سنگین و پرفشاری را پشت‌سر گذاشتیم و بر خلاف آنچه گفته می‌شد برای تفریح به کیش نرفته بودیم.

وی ادامه داد: برگزاری این اردو در این مقطع از فصل کار خوبی از سوی باشگاه بود که جای تشکر دارد، چرا که واقعاً کیش از نظر آب‌وهوایی و امکانات شرایط خوبی برای برگزاری تمرینات ما داشت.

مدافع چپ پرسپولیس درباره تفاوت شرایط آب‌وهوایی کیش و تهران نیز یادآور شد: هوای کیش برخلاف تهران گرم بود، اما در دو روز آخر اردو هوای آنجا هم سرد شد. این را که می‌گویند این تفاوت آب‌و‌هوایی کیش و تهران به ضرر ماست، قبول ندارم، چرا که ما یک هفته در اهواز به میدان می‌رویم و هفته دیگر در تبریز، پس این طور نمی‌شود گفت که این تغییر شرایط آب‌و‌هوایی به تیم‌ها ضربه می‌زند.

انصاری با اشاره به وضعیت خودش، تصریح کرد: در این اردو سعی کردم خوب تمرین کنم تا در ادامه بازی‌های لیگ عملکرد بهتری داشته باشم. تمام تلاش من این است که بازیکن مثمرثمری برای پرسپولیس باشم و برای همین همیشه باید در بهترین شرایط بدنی قرار داشته باشم.

وی در واکنش به اظهارنظر اخیر برانکو که اعلام کرده‌ است، برخی بازیکنان گمنام می‌توانند به محمد انصاری و محمد رحمتی دیگری برای پرسپولیس تبدیل شوند، گفت: برانکو نشان داده هرگز برای‌اش اسم و رسم مهم نیست. به شخصه خیلی مدیون او هستم، اما باور کنید مهدی رحمتی بازیکن خیلی خوبی است و به زودی توانایی بالای او را در پرسپولیس خواهید دید.

مدافع چپ پرسپولیس درباره دیدار تیمش با گسترش فولاد نیز تصریح کرد: این بازی از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است و باید سه امتیاز آن را مال خود کنیم. متأسفانه در دیدار با نفت تهران خیلی راحت دو امتیاز از دست دادیم و حتماً باید در دیدار‌های آینده با کسب نهایت امتیازات جبران مافات کرده تا هر چه زودتر به صدر جدول برسیم.

انصاری در واکنش به این پرسش که با توجه به پنالتی‌ نزن‌های تیمش او می‌تواند در بازی‌های آینده پشت ضربات پنالتی بایستد، عنوان کرد: در تیم ما اکثر بازیکنان پنالتی‌زن‌های خوبی هستند و حتی مهدی طارمی هم خوب پنالتی می‌زند، اما بدشانس است که توپ‌هایش به گل تبدیل نمی‌شود.

اخبار مرتبط

عرب: احتمال دارد اردوی کانادا لغو شود

برانکو: ایران در قلبم جای دارد

برانکو برای نهایی کردن قراردادش با الاهلی عربستان وارد جده می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha