فتح الله زاده

دو بازیکن طلبکار زمان من جدا نشدند/در امور استقلال دخالت نمی‌کنم

دو بازیکن طلبکار زمان من جدا نشدند/در امور استقلال دخالت نمی‌کنم

به گزارش سراج24،مهرنوشت، علی فتح الله زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال پیرامون جریمه باشگاه پس از فسخ قرارداد غلام‌نژاد و جمشیدیان گفت: این موضوع مربوط به دوره مدیریت بنده نمی شود. من با بازیکنان قرارداد‌های مختلفی داشتم که بعضا یک ساله و برخی هم دوساله بوده است.

وی در ادامه افزود: وقتی مدیریت باشگاه را به افشارزاده دادم  مدارک به ایشان تحویل شد اما گویا برخی بازیکنان را که قرارداد دوساله داشته‌اند را نگه داشته‌اند و برخی دیگر را به تشخیص مربی و خودشان از لیست کنار گذاشته‌اند که مختار بودند چنین هم کنند.

مدیر پیشین باشگاه استقلال در این رابطه گفت: خود آقای افشارزاده تصمیم گرفته‌اند که بازیکنی را کنار بگذارند یا نگه دارند و طبیعی است که وقتی قراردادی دو ساله است باید با بازیکن در صورت کنار گذاشته شدن از لیست تسویه حساب صورت بگیرد وگرنه آن بازیکن طلبکار باقی می ماند.

وی در مورد اینکه گویا تسویه انجام نشده و در روز آخر نقل و انتقالات آنها کنار گذاشته شده‌اند، تاکید کرد: من نمی‌دانم تسویه انجام شده یانه، این موضوع در دوره مدیریت بنده نبود و در موردش هم صحبتی نخواهم کرد چون حرف زدن من دخالت در امور باشگاه استقلال و مدیر محترم این باشگاه است.

فتح الله زاده تاکید کرد: موضوع بدهی و طلب  اینگونه نیست که برخی از اصحاب رسانه به آن می پردازند بلکه همه داشته ها و بدهی ها را باید با هم سنجید مثلا بنده یک کمپ چند صد میلیاردی ساختم و برای استقلال گذاشتم یا طلبی از  کنفدراسیون آسیا داشتم که به دلیل رسیدن به چهار تیم برتر آسیا بود و در کنارش بدهی هم داشتم که همه این‌ها را به مدیر بعد از خودم سپردم. من نمی‌توانم طلب های دوره مدیریتم را بردارم و از آنها بگویم اما بدهی ام را نبینم. مدیران دیگر هم چنین هستند و فقط بدهی‌ را نمی‌بینند و طلب‌ها را هم در نظر می‌گیرند.

وی در پایان تاکید کرد: همه شرکت‌ها طلب و بدهی دارند که باید طلبشان بیشتر از بدهی ها باشد.

 

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha