شجاعی تأکید داشت که از زمان استعفا هیچ اقدامی نکرده است

سجادی: تصمیم‌گیری‌ها در کمیته ملی المپیک خیلی طول می‌کشد/ دستگاه‌های نظارتی ورود کنند

 سجادی: تصمیم‌گیری‌ها در کمیته ملی المپیک خیلی طول می‌کشد/ دستگاه‌های نظارتی ورود کنند

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، نصرالله سجادی در خصوص استعفای محمدعلی شجاعی از خزانه‌داری کمیته ملی المپیک و حاشیه‌های مربوط به این تصمیم اظهار داشت: هفته گذشته و دیروز با شجاعی جلسه داشتیم و او گفت که دیگر به کمیته ملی المپیک نمی‌رود. جایی در اساسنامه ننوشته که باید استعفای او مورد قبول قرار بگیرد. با این وجود به شجاعی گفتم فضای بیرون چیز دیگری را می‌گوید.

وی افزود: عده‌ای نامه نوشته‌اند و خواستار برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی با کمان شدند که آن هم به خاطر شرایط یک سال و نیم اخیر بوده است. شجاعی باید پاسخ این نامه را از نظر قانونی بدهد. چون رئیس فدراسیون است حالا منتظر می‌مانیم تا ببینیم چه پیش خواهد آمد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: متأسفانه تصمیم‌گیری‌ها در کمیته ملی المپیک خیلی طول می‌کشد یعنی برای خزانه‌دار می‌تواند سریع‌تر اقدام کند تا جریان عادی وجود داشته باشد. امیدوارم این کار زودتر انجام شود. شجاعی می‌گفت که دیگر به کمیته نمی‌رود و فقط رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان است که ما این را می‌پذیریم.

سجادی که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد، در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود امور مالی کمیته ملی المپیک با امضای شجاعی انجام می‌شود و آیا این موضوع را تأیید یا تکذیب می‌کند، گفت: من آنجا نیستم که بخواهم این مسئله را تأیید یا تکذیب کنم و گفته شجاعی را در این باره نقل کردم. دستگاه‌های نظارتی باید وارد این موضوع شوند و شرایط را ببینند، بهتر هم همین است که دستگاه‌هایی که موضوع دو شغله بودن را بررسی می‌کنند و نامه می‌دهند اینجا هم به وظیفه خودشان عمل کنند.

وی در پایان عنوان کرد: نمی‌دانم وزارت اقتصاد و دارایی استعفای شجاعی از خزانه‌داری کمیته ملی المپیک را تأیید کرده است یا خیر، شجاعی فقط دو نامه به من نشان داد که یکی رونوشت به خزانه داری کل کشور بود و دیگری نامه استعفا به رئیس و هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک. او تأکید داشت که دیگر به کمیته نمی‌رود و از زمان استعفایش هیچ اقدامی نکرده است.

اخبار مرتبط

چرا هیچ مربی‌ای حاضر نشده هدایت تیم امید را بپذیرد!؟

بازدید رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی از مرکز ملی فوتبال

زلاتکو ماتسا وارد ایران شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha