در کمیسیون انرژی مجلس

اساسنامه شرکت‌ملی‌نفت هفته جاری نهایی می‌شود

 اساسنامه شرکت‌ملی‌نفت هفته جاری نهایی می‌شود

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت،حسین امیری خامکانی از تصویب اساسنامه شرکت ملی نفت در جلسه هفته جاری کمیسیون انرژی مجلس خبرداد و گفت:بررسی چند ماده از این اساسنامه باقی مانده که با تشکیل جلسات در این هفته این اساسنامه به سرانجام می رسد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون افزود: لایحه یک‌شوری حفاظت،احیاء و مدیریت تالابهای کشور با حضور مسؤولان و کارشناسان وزارتخانه‌های نیرو و جهادکشاورزی،سازمان حفاظت محیط‌ زیست،دیوان محاسبات کشور و مرکزپژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون انرژی

امیری خامکانی ادامه داد:لایحه یک‌شوری تصویب اصلاحات ضمائم کنوانسیون بین‌المللی جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی‌ها درجلسه این هفته کمیسیون انرژی مورد بررسی قرار می گیرد.

وی با بیان‌اینکه لایحه یک‌شوری اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به کمیسیون انرژی مجلس به عنوان کمیسیون فرعی ارجاع داده شده است، به خانه ملت گفت: این لایحه با حضورمسؤولان و کارشناسان وزارت امور اقتصادی و دارایی،ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز،سازمان بنادر و دریانوردی،سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور،سازمان بازرسی کل کشور،دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی مورد بحث قرار می گیرد.

اخبار مرتبط

عضو کمیسیون تلفیق: حقوق سربازان 3 برابر می‌شود

کمیسیون تلفیق بودجه حداقل حقوق را 5میلیون و 600هزار تومان تعیین کرد

مصوبه ۹۰ هزار میلیاردی کمیسیون تلفیق بودجه برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

0 نظر

ارسال نظر

capcha