با تشخیص DNA دوستان قدیمی خود را پیدا کنید

 با تشخیص DNA دوستان قدیمی خود را پیدا کنید

به گزارش سراج24،ایسنا نوشت، بر اساس تکنولوژی تشخیص روحیه و رفتار از روی DNA می‌توان به مردم در یافتن دوست و یا همسر با شباهت‌های شخصیتی و رفتاری کمک کرد.

محققان کالج سلطنتی لندن با مطالعه بر روی رفتارهای انسان در جوامع انسانی و شروع روابط برای دوستی و یا ازدواج دریافتند که می‌توان به کمک فناوری تشخیص DNA به انسان‌ها در یافتن همسر و یا دوست واقعی کمک کرد.

به کمک فناوری تشخیص DNA می‌توان تا 25 سال آینده به انسان‌ها کمک کرد تا ویژگی‌های رفتاری مخفی در ژنوم را به صورت اطلاعات دیجیتال طبقه‌بندی و از آن برای یافتن فردی با خصوصیات رفتاری مناسب استفاده کنند.

محققان در مورد جزئیات این فناوری اظهار کردند: فناوری تشخیص و ثبت ویژگی‌های رفتاری از طریق ژنوم به انسان‌ها کمک می‌کند تا با پوشیدن لباس‌های الکترونیکی، فرد مورد نظر خود را در فضای مجازی، اما با شرایط واقعی ملاقات کنند.

محققان معتقدند که تا سال 2040 میلادی همه مردم جهان از جزئیات DNA و تاثیر آن در جذابیت و خلق و‌خوی اجتماعی در برخوردهای محیطی آگاه خواهند شد.

دکتر رومین برتراند، متخصص علوم اجتماعی از کالج لندن اظهار کرد: تا سال 2040 حدود 70 درصد از روابط اجتماعی از طریق فضای مجازی ایجاد می‌شود که با توجه به مشکلات موجود در شبکه‌های اجتماعی فعلی مانند پنهان‌کاری و دروغ‌گفتن افراد در مورد رفتار‌های واقعی به کمک فناوری تشخیص DNA این مشکلات برطرف می‌شود.

اخبار مرتبط

نسخه خطی قدیمی قرآن منسوب به امام جعفر صادق(ع) در دانشگاه آکسفورد

دست این مرد نمی‌سوزد!+فیلم

هواداران ایرانی فوتبال در قدیم/عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha