پیشنهاد آرسنال به اینتر برای خرید ایکاردی

 پیشنهاد آرسنال به اینتر برای خرید ایکاردی

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، آخرین گزارش نشریات ایتالیایی حاکی از آن است که باشگاه آرسنال قصد دارد مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر را با قراردادی 50 میلیون پوند به خدمت بگیرند. این نخستین باری نیست که شایعه تلاش آرسنال برای خرید ایکاردی که فصل گذشته آقای گل سری A شد، شنیده می‌شود اما هر بار مهاجم 22 ساله اینتر تأکید کرده است که می‌خواهد در این تیم بماند.

این فصل اما اوضاع ایکاردی فرق می‌کند و او در تعدادی از بازی‌های مهم اینتر به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته که یکی از آنها بازی شب گذشته (دوشنبه) برابر ناپولی بود که در دقیقه 46 وارد زمین شد، هرچند که از آن زمان تا پایان بازی حتی یک شوت هم به سمت دروازه میزبان شلیک نکرد. در همین حال برخی اخبار حاکی از آن هستند که نیمکت‌نشینی در بازی برابر رم، به مذاق ایکاردی خوش نیامده که البته دلیل بالا رفتن دفعات نیمکت‌نشینی او کم شدن شمار گل‌هایش بوده است.

ایکاردی کاهش گل‌هایش را به کمتر شدن پاس‌هایی که از هم‌تیمی‌هایش دریافت می‌کند ربط می‌دهد و همین مسئله سبب شده گمانه‌زنی‌هایی درباره نارضایتی او از وضعیتش در اینتر و احتمال جدایی‌اش از این تیم شکل بگیرد که در آخرین آنها ادعا شده، آرسنال حاضر است برای مهاجم آرژانتینی نراتزوری 50 میلیون یورو بپردازد تا در فصل آینده مشکلاتی که در فصل جاری به خاطر مصدومیت مهره‌های هجومی تیم از جمله دنی ولبک، تئو ولکات و الکسیس سانچس تجربه کرد، برای‌اش تکرار نشوند.

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha