نخستین گردهمایی فعالان اصلاح‌طلب جنوب تهران برگزار شد

نخستین گردهمایی فعالان اصلاح‌طلب جنوب تهران برگزار شد

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت؛احمد شریف رئیس کمیته اطلاع‌رسانی خانه احزاب ، اظهار داشت: نخستین گردهمایی اصلاح‌طلبان جنوب تهران با حضور نمایندگانی از مناطق جنوب تهران و جمعی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب در منطقه 18 تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: در این گردهمایی، مسئولان مناطق چهارگانه جنوب تهران به ارائه گزارش مختصری از این مناطق پرداخته و در ادامه آقایان الیاس حضرتی، محسن مهرعلیزاد، جواد اطاعت، علیرضا محجوب و سیده فاطمه مقیمی در مورد اهمیت وجود تشکیلاتی منسجم در مناطق جنوب تهران به طرح دیدگاه‌های خود پرداختند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی خانه احزاب افزود: محسن مهرعلیزاده با اشاره به خلاء کنونی مناطق جنوب تهران در زمینه وجود تشکیلاتی مردمی که بتواند این اهداف را در لایه‌های بالاتر دنبال کند، گفت که وجود چنین مجامعی در این مناطق، تأثیراتی بلند‌مدت در ادامه اصلاحات خواهد داشت.

شریف یادآور شد: علیرضا محجوب نماینده کنونی شهر تهران در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به آمار بالای اقشار کارگر در مناطق جنوبی تهران، بر لزوم توجه ویژه به امور رفاهی و خدماتی کارگران تأکید و اقدامات مجلس در این خصوص را تشریح کرد.

وی گفت: در ادامه الیاس حضرتی تداوم حضور موثر جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف بین‌المللی به‌خصوص موضوع پرونده هسته‌ای و برجام را برای حراست از آرمان‌های بلند جمهوری اسلامی لازم دانست و نقش رهبری و رهنمودهای امام راحل در تحقق این اهداف را بسیار چشمگر ارزیابی کرد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی خانه احزاب افزود: جواد اطاعت نیز در این گردهمایی با تأکید بر اینکه سیاسیون باید دو راهبرد مهم را مدنظر داشته باشند، گفت که به عنوان راهبرد اول مسئولان باید توجه بلندمدت به لایه‌های مختلف اجتماع داشته باشند و در راهبرد دوم، توجه خاص به وضعیت معیشتی و رفاهی مردم باید مدنظر باشد.

شریف خاطرنشان کرد: سیده فاطمه مقیمی نیز در این گردهمایی به موضوع  حمایت گروه‌ها از کسب سهمیه 30 درصدی زنان از کرسی‌های مجلس اشاره کرد و یادآور شد که ما باید تلاش خود را برای حضور حداکثری زنان در مناصب مختلف حاکمیتی معطوف کنیم چرا که زنان 50 درصد جامعه را تشکیل داده‌اند ولی سهم آنها از مسئولیت‌ها بسیار کمتر است.

اخبار مرتبط

دو نکته‌ای که جریان انقلابی باید مراقبت آن باشد

عارف: شورای شهر دنبال سهم‌خواهی نباشد

نگاه سیاسی اصلاح طلبان به مسائل شهری

0 نظر

ارسال نظر

capcha