رضوی،سرمایه‌گذار سریال "شهرزاد" در گفتگو با «سراج 24»:

شبکه آلمانی "ام‌‌ای‌فیلم" شهرزاد را در سایر شبکه‌های اروپایی تبلیغ می‌کند/پس از شهرزاد شبکه "جم‌تی‌وی" به فکر ساخت سریال ایرانی افتاد/با سرمایه‌گذاری در فیلم به فرهنگ آسیب نزدم

شبکه آلمانی "ام‌‌ای‌فیلم" شهرزاد را در سایر شبکه‌های اروپایی تبلیغ می‌کند/پس از شهرزاد شبکه "جم‌تی‌وی" به فکر ساخت سریال ایرانی افتاد/با سرمایه‌گذاری در فیلم به فرهنگ آسیب نزدم

گروه فرهنگی «سراج24»- مرتضی اسماعیل دوست: سریال «شهرزاد» به تندباد حادثه می رود و در قلب رخدادهایی تاریخی، درامی خانوادگی را می جوید. حالا 6 قسمت از سری اول مجموعه «شهرزاد» از طریق شبکه نمایش خانگی به دست مخاطبان رسیده است و برنامه ریزی سازندگان سریال بر این است تا هر هفته به شکلی منسجم-به جز ایام تعطیل- در روزهای دوشنبه قسمت های بعدی این درام تاریخی راهی خانه های مردم جهت تماشا شود.

این بار در بخش فرهنگی «سراج24» به سراغ جوانی رفتیم که از سرمایه‌گذاری در بخش صنعت به سمت سرمایه‌گذاری در فرهنگ کشیده است. سید محمد هادی رضوی در این باره به «سراج24» می‌گوید: « معتقدم بدون نام و وجود ائمه معصومین(ع) برکتی در کار به وجود نمی آید. من در مکتب شیخ مجتهدی تهرانی خدا بیامرز درس آموختم و هر چه دارم از ائمه معصومین است. از طرفی پایه و اساس من از طریق بزرگان موتلفه اسلامی شکل گرفته که همه مردمی و تاثیرگذار بودند. سال ها است که مراسم بدرقه فاطمی را برگزار می کنم و در هیات فعال بودم و بدون حاشیه سعی داشتم کمکی به فرهنگ کنم. حالا هم می توانستم بدون این که نامی از خود ببرم، در سریال «شهرزاد» فعالیت کنم اما من به دنبال این گونه مسائل نیستم و تنها برای انجام وظیفه بوده که وارد سرمایه گذاری در عرصه فرهنگی شدم.»

رضوی افزود:« ببینید، ما باید فرمایشات حضرت آقا را که در هر دوره ای به اقتضای شرایط عنوان می شود، مورد توجه قرار دهیم. بحث هایی مانند بصیرت، انحراف خواص، نرمش قهرمانانه و اخیرا نفوذ مساله ای است که بسیار عمیق است. نفوذ به ما یادآوری می کند تا دشمن شناسی را مورد بررسی قرار دهیم. متاسفانه نفوذی ها باعث انحرافاتی در همه حوزه ها شدند و نفوذ فرهنگی باعث شده تا خودی ها به وسیله غیرخودی ها طرد شوند.»

رضوی که عضو اتاق بازرگانی تهران بوده و مدیر عامل گروه صنعتی فاطمی است، در مورد انتقادهایی که او می‌کنند نیز می‌گوید: « متاسفانه نتیجه کار را نمی بینند و فقط می خواهند آدم ها را محکوم کنند و جو نامناسبی ایجاد نمایند. در همین روزها برخی در صفحه اینستاگرام من پیام هایی گذاشتند که در این سن جوانی این همه پول را از کجا آوردی؟! متاسفانه شرایط طوری شده که کسی هم که می خواهد کاری کند مایوس می شود. من اگر دنبال مسائل دیگری بودم می رفتم در کشورهای دیگر و کارهای مختلفی انجام می دادم نه این که وارد این مشکلات شوم. متاسفانه فقط دنبال ضربه زدن به افراد هستند و به نتیجه حاصل شده توجه ندارند. آقا، مگر سید محمد هادی رضوی داماد شریعتمداری، معاون اجرایی رئیس جمهور باشد هم چه تفاوتی دارد؟ شما باید به نتیجه حاصلخیز شده نگاه کنید. من از خود شما که در حوزه فرهنگ هستید سوال می کنم که واقعا من با تولید و سرمایه گذاری در سریال «شهرزاد» به این عرصه لطمه زدم یا این که جلوی هجوم سریال های غیراخلاقی ماهواره را گرفته ام؟ شما ببینید که چگونه بعد از این که سریال «شهرزاد» را شروع کردیم، شبکه «جم تی وی» به فکر ساخت سریال های ایرانی افتاد و حتی بازیگران داخلی را به سمت خود کشید!»

رضوی در پاسخ به این که به چه دلیل تبلیغات سریال شهرزاد از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای پخش می شود، توضیح داد: « من در این مورد حرف دارم. در واقع با توجه به این که شرکت «ای ام فیلم» آلمان حق پخش اروپای این سریال را خریداری کرده، تبلیغات «شهرزاد» را در شبکه ها انجام داده است و ما بی خبر بودیم. ما در این سریال هزینه های بسیاری انجام دادیم و از بهترین عوامل فنی و بازیگران استفاده شده و زحمات دوست خوبم، سید محمد امامی به عنوان تهیه کننده و آقای حسن فتحی برای ساخت سریال واقعا جای تقدیر دارد.»

اخبار مرتبط

بازیگر سریال شهرزاد با ظاهری عجیب+عکس

بازیگر سریال شهرزاد در امریکا+عکس

کنایه‌ای جالب به موضوعات اجتماعی و سیاسی روز/روایت سرمایه گذار شهرزاد از جدیدترین آنونس این سریال

0 نظر

ارسال نظر

capcha