پیش‌بینی پزشکان

خطر رفع شد؛ 48 ساعت تا هوشیاری عادی بهنام صفوی

خطر رفع شد؛ 48 ساعت تا هوشیاری عادی بهنام صفوی

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت؛ میلاد لطیفی مدیر برنامه بهنام صفوی درباره آخرین وضعیت جسمی بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ می‌گوید: متأسفانه به‌دلیل ضعف جسمانی و تلاشی که بهنام صفوی طی روزهای اخیر برای انتشار آلبوم خود داشت، فشار کاری بر بدن او تأثیر گذاشت و چون این فضای فعالیتی مصادف با دوره دوم شیمی‌درمانی او بود دوشنبه‌شب به‌یک‌باره دچار ضعف شدید شد و همین امر موجب شد به بیمارستان منتقل شود.

وی ادامه می‌دهد: با توجه به آغاز دوره دوم شیمی‌درمانی، پزشکان بهنام صفوی به وی تأکید کرده بودند که با توجه به مصرف دارو حق هیچ‌گونه فعالیتی ندارد اما او به‌دلیل تعصب زیادی که روی تولید آلبوم جدید خود داشت تمام تلاشش را انجام داد تا بتواند مراحل ضبط آلبوم را به پایان برساند. همین امر موجب وخامت حال او شد و بعد از این اتفاق خانواده و همسر وی بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کردند و تحت درمان پزشکان مرکز درمانی قرار دادند.

مدیر برنامه‌های بهنام صفوی می‌گوید:‌ پزشکان پیش‌بینی کرده‌اند که تا 48 ساعت دیگر سطح هوشیاری بهنام به حالت عادی برگردد. همچنین تیم پزشکی بیمارستان بعد از اتفاق پیش‌آمده به‌شدت تأکید کردند که از این پس باید او در استراحت مطلق باشد و از حواشی مختلف دوری کند.

وی تأکید می‌کند:‌ هم اکنون پزشکان تشخیص داده‌اند که سطح هوشیاری بهنام صفوی در حد متوسط نگهداری شود تا او بتواند به‌خوبی استراحت کند چرا که بدن او به استراحت نیاز دارد.

اخبار مرتبط

«آبادان یازده 60» کلید خورد/ اضافه شدن علیرضا کمالی و نادر سلیمانی

در مراسم ختم بهنام صفوی چه گذشت؟

سومین قسمت از دور دوم برنامه «عصر جدید» با بازی آب و آتش+فیلم‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha