حواشی مراسم یادبود دهداری

از گنجایش کم سالن تا جفایی که در حق دهداری شد

 از گنجایش کم سالن تا جفایی که در حق دهداری شد

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، مراسم یادبود مرحوم پرویز دهداری که از ساعت 15 امروز (سه‌شنبه) در دانشگاه تربیت مدرس تهران آغاز شده است، در سالنی برگزار شد که گنجایش میهمانان این مراسم را نداشت. این موضوع باعث شد که مسئول برگزاری مراسم از مدعوین و میهمانان عذرخواهی کرده و اعلام کند برای سال آینده شرایط بهتری رقم خواهد خورد.

* مراسم یادبود مرحوم دهداری با تلاوت کلام‌الله مجید آغاز شد.

* نصرالله سجادی، علیرضا اسدی، حسین فرکی، حسین کلانی، ضیا عربشاهی، بهمن صالح‌نیا، مجید نامجومطلق، بیژن طاهری، خانواده مرحوم دهداری، بهتاش فریبا، ابراهیم قاسمپور، ناصر ابراهیمی، سعید فائقی، مهدی فنونی‌زاده، بیژن ذوالفقارنسب، عبدالحمید احمدی، فرامز ظلی و بسیاری از اهالی فوتبال و ورزش کشور در این مراسم حضور دارند.

* به دلیل گنجایش کم سالن، با آغاز برنامه صندلی‌هایی در راهروهای خالی سالن چیده شد تا میهمانان بتوانند بنشینند.

* علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در ابتدای مراسم در خصوص دهداری که زمانی شاگردی این مرحوم را کرده است، سخنرانی کرد.

* اسدی در صحبت‌های خود در خصوص سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دهداری شخصی بود که خیلی‌ها او را نمی‌شناسند و در زمان حیات این مربی خیلی به او جفا شد. من به عنوان شاگرد کوچک دهداری از تمام بزرگانی که در این مراسم شرکت کردند، تشکر می‌کنم. بعضی‌ها که مارکسیسم را نمی‌شناختند، به ایشان مطالبی را ربط دادند که اصلاً واقعیت نداشت. دهداری هیچ هدیه‌ای را قبول نمی‌کرد و به زندگی کردن ساده قانع بود.

* حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و تیم ملی هم درباره خصوصیات اخلاقی مرحوم دهداری صحبت کرد. پس از کلانی نیز نوبت به سایر میهمانان رسید تا درباره اخلاقیات دهداری سخنرانی کنند.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

ایران ۳ - کانادا ۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha