مدیر مسئول موسسه اطلاعات:

آمادگی برای هیچ انتصابی ندارم

آمادگی برای هیچ انتصابی ندارم

به گزارش سراج24،فارس نوشت؛حجت‌الاسلام سیدمحمود دعائی پیش از ظهر امروز در آئین نکوداشت عطا احمدی خیر مدرسه‌ساز استان کرمان اظهار داشت: آرزو داشتم که برای عطا احمدی مراسم نکوداشتی برگزار شود و می‌دانستم که وی هیچگاه این امر را نمی‌پذیرد.

وی افزود: با این وجود اعتقاد داشتم که با وجود امتناع عطا احمدی برای تجلیل از وی، چنین مراسمی برگزار شود و وی را به عنوان الگو برای نسل‌های آینده معرفی کنیم.

دعائی، عطا احمدی را پهلوان گریزان از نام و شخصیتی سازنده، تربیت‌کننده، مربی، خیر و نیکوکار دانست و تصریح کرد: اگر بخواهیم در زندگی افرادی را به عنوان الگو بشناسیم و معرفی کنیم، یکی از آنها عطا احمدی است.

وی ادامه داد: عطا احمدی زمانی که متوجه شد، می‌خواهند برای وی مراسم نکوداشتی برگزار کنند، نامه‌ای به من نوشت و درخواست کرد تا این کار صورت نگیرد و من در جواب وی تاکید کردم که حتی یک ریال از پول بیت‌المال در این مراسم هزینه نشده و تنها با این شرایط بود که حاضر به مصاحبه و بیان خاطراتی از گذشته خود شد.

وی خاطرنشان کرد: برخی خیال می‌کنند، دلیل من برای برگزاری مراسم نکوداشت عطا احمدی انگیزه‌ای برای کاندیدا شدن از سوی نهادی است، در حالی که به روح امام قسم می‌خورم، هیچ انگیزه‌ و آمادگی برای انتصاب در هیچ گروهی ندارم و این را مطمئن باشید که من کاندیدای هیچ جریانی نمی‌شوم.

وی ابراز داشت: استاندار کنونی کرمان بدون هیچ چشم‌داشت مالی وارد مسائل اجرایی شده و قبل از اینکه این مسئولیت را قبول کند، از تمام‌ مسائل مادی چشم پوشیده‌است.

مدیر مسئول موسسه اطلاعات با اشاره به نامه عطا احمدی که از وی درخواست کرده‌بود، مراسم نکوداشتی برای وی برگزار نشود و اسرافی صورت نگیرد، اظهار داشت: سوگند به منش و راه عطا احمدی که از اسراف بپرهیزید و آنچه داریم برای خدا و راه خدا صرف کنیم.

مدیر مسئول موسسه اطلاعات در این همایش با سوء‌استفاده از این تریبون پیام یکی از سران فتنه «م - خ» را قرائت کرد.

اخبار مرتبط

با حکم فرمانده معظم کل قوا، جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی انتصاب شدند

واگذاری انتصاب رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به رئیس جمهور

نگاهی به یک انتصاب پرحاشیه پس از ۴۰ روز

0 نظر

ارسال نظر

capcha