مصدومیت کوتینیو خیلی جدی

کلوپ: مطمئن نیستم لیورپول بهترین عملکردش را مقابل من‌سیتی به نمایش گذاشته باشد

 کلوپ: مطمئن نیستم لیورپول بهترین عملکردش را مقابل من‌سیتی به نمایش گذاشته باشد

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، لیورپول شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس دست به کار بزرگی زد و با نتیجه درخشان 4 بر یک از سد منچسترسیتی گذشت. همین کافی بود تا یورگن کلوپ پس از این بازی اینچنین اظهارنظر کند: عملکرد بازیکنانم بسیار رضایت‌بخش بود، اما آیا این بهترین عملکردمان بود؟ باید بگویم که از این بابت مطمئن نیستم. من به ندرت بازی‌ها را با هم مقایسه می‌کنم. ما بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم، اما عالی و بی‌نقص نبودیم، چون می‌توانیم بهتر از این دفاع کنیم و وقتی با نتیجه 3 بر صفر از من‌سیتی پیش بودیم، می‌توانستیم بازی را بهتر اداره کنیم. به هر حال وقتی منچسترسیتی را در خانه‌اش با نتیجه 4 بر یک شکست می‌دهید، یعنی عملکردتان خیلی خوب بوده است. لیورپول شایسته این برد بود.

وی افزود: ما سعی کردیم من‌سیتی را به خوبی آنالیز کنیم و نقاط قوت‌شان را هم شناسایی کنیم. بعد سعی کردیم کاری کنیم که احساس راحتی نکنند و نتوانند از نقاط قوت خود بهره ببرند. در فوتبال چیزهای مهم زیادی وجود دارد و بهتر از این نمی‌شود که وقتی حریف شما تیم بهتری تصور می‌شود را این‌گونه شکست دهید. منچسترسیتی تا پیش از این بازی صدرنشین بود، از این رو در حال حاضر بهترین تیم انگلیس است. کاری که ما در این بازی کردیم این بود که سعی کردیم تا راه‌هایی را برای به دردسر انداختن آنها پیدا کنیم.

سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی‌ساید همچنین در تمجید از هافبک برزیلی‌اش گفت: چند هفته پیش به شما گفتم که به کیفیت بازی فیرمینو ایمان دارم. او به مدت 10 تا 12 روز بی‌وقفه با ما تمرین کرده بود که این خیلی مهم بود. در این بازی هم سعی کردیم بیشتر از بازیکنانی استفاده کنیم که در 12 روز گذشته با ما تمرین کرده بودند. کار بازیکنان‌مان هم مقابل من‌سیتی عالی بود، ولی همه دیدند که فیرمینو تنها از یکی از موقعیت‌های خود استفاده کرد. با این حال او بازی خوبی را به نمایش گذاشت.

کلوپ در ادامه تأکید کرد: برای ما در حال حاضر پیشرفت تیمی مهم است و این را می‌شود در بازی‌ که ارائه می‌دهیم، ببینیم. ما مقابل منچسترسیتی در بسیاری بخش‌ها بهتر بودیم، هرچند در دفاع باید بهتر کار کنیم و توانایی‌های خود را باور داشته باشیم. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که احساس می‌کنم از اینکه از سیتی پیش افتاده‌اید، شگفت‌زده شده‌اید. چیزی که ما باید یاد بگیریم این است که در فوتبال اگر باکیفیت باشید می‌توانید از هر تیمی پیش بیفتید.

وی در پایان در مورد مصدمیت مهاجم برزیلی لیورپول که در دقیقه 68 این بازی جای خود را به جردن ایبه داد، گفت: امیدوارم حال کوتینیو خوب باشد. به نظرم مصدومیت فیلیپه خیلی جدی نیست و او احساس گرفتگی عضلات دارد. کوتینیو بازیکن خیلی مهمی برای ماست و همه می‌دانند که او در حال حاضر در شکل و فرم خوبی است و نمایش خوبی را تا به امروز از خود نشان داده است.

اخبار مرتبط

منچستر یونایتد به دنبال جذب پدیده هلندی

تاثیر ستاره مسلمان لیورپول در کاهش اسلام هراسی +فیلم

لیورپول ۲ - تاتنهام ۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha