شهبازی خبر داد

جزئیات انتشار 6 دفتر از «مجموعه وصیت‌نامه کامل شهدا»

جزئیات انتشار 6 دفتر از «مجموعه وصیت‌نامه کامل شهدا»

به گزارش سراج24، تسنیم نوشت؛ شش دفتر از «مجموعه وصیت نامه کامل شهدا» و 15 مجلد گزیده موضوعی وصایای شهدا با موضوع «رهبری و ولایت فقیه» منتشر می‌شود. محبوب شهبازی مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام این خبر گفت: مجموعه وصیت نامه کامل شهدای استان ایلام شامل چهار دفتر و استان سیستان و بلوچستان در دو دفتر و همچنین گزیده موضوعی وصایای شهدا با عنوان رهبری و ولایت فقیه در پانزده دفتر به زودی توسط نشر شاهد منتشر می‌شوند. همچنین مجموعه وصیت نامه کامل شهدای استان اردبیل در 10 دفتر و همدان در هفت دفتر در حال آماده سازی نهایی برای چاپ و انتشار است.

وی خاطر نشان کرد: تالیف و انتشار آثار مستند شهدا و ایثارگران در اولویت برنامه‌های نشر شاهد قرار دارد و پیش از این نیز 17 عنوان کتاب وصیت نامه کامل شهدا مربوط به استان‌های کهگیلویه و بویر احمد(سه دفتر)، کردستان (یک دفتر) و سمنان (13 دفتر) منتشر شده و در سال جاری اهتمام جدی به انتشار مجموعه وصیت نامه کامل شهدای سراسر کشور و به تفکیک استانی بوده و با تدابیر و سیاست‌هایی نظیر جلب مشارکت سازمانها و نهادهای پژوهشی کشور درصدد تسریع در روند انتشار«مجموعه وصیت نامه کامل شهدا» بوده‌ایم.

شهبازی ادامه داد: کتاب‌های «طبیبان عرشی»، «بلاجویان دشت کربلایی»، «جنگ من زندگی من» و مجموعه «قلم های بهشتی؛ گزیده موضوعی وصایای شهدای سیستان» به عنوان کتابهای تازه و چاپ اولی نشر شاهد هستند. کتاب « چیزی به پنج عصر نمانده» با موضوع داستان زندگی شهدای مدرسه پیروز بهبهان، «ساعت مچی» و «کسی که هیچ وقت گم نمی‌شود»؛ مجموعه خاطرات شهید مهدی باکری برای مقطع سنی کودکان به قلم نرگس آبیار و دو کتاب «بهار ناتمام» در قالب شعر و «بهار و بابونه» در قالب داستان کودکان، در روزهای آینده توسط نشر شاهد  منتشر و در اختیار علاقمندان آثار مکتوب حوزه ایثار و شهادت  قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

در خانه بمانیم و به سفر برویم

پویش بزرگ زیارت با پای دل

فیلم| آژیر قرمز (مینیمال های شهدایی)

0 نظر

ارسال نظر

capcha