رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا:

پرداخت انتخابی جریمه‌های رانندگی ممکن شد

 پرداخت انتخابی  جریمه‌های رانندگی ممکن شد

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، سرهنگ احمد کرمی اسد با اشاره به فراهم شدن امکان پرداخت آنلاین جرائم رانندگی به صورت انتخابی از طریق سایت راهور 120 اظهار داشت:‌ به دنبال فراهم شدن امکان دسترسی و رویت ریز تخلفات رانندگی در سایت rahvar120.ir، امکان پرداخت تمامی جرائم رانندگی به صورت آنلاین در این سایت پیش بینی شد.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا افزود: علی‌رغم این امکان، برخی از مراجعان به سایت راهور 120 تمایل داشتند تا با توجه به وضعیت اقتصادی خود، تعدادی از جرائم را پرداخت کرده و پرداخت مابقی را به آینده موکول کنند که متاسفانه این امکان پیش از این در سایت راهور 120 وجود نداشت.

وی ادامه داد: با توجه به این نیاز هموطنان و مراجعان به سایت راهور 120، اخیراً پرداخت بخشی از جرائم رانندگی با انتخاب مراجعان و کلیک بر روی جریمه‌های مورد نظر مردم، امکان‌پذیر شده است.

کرمی اسد در تشریح چگونگی استفاده مراجعان سایت راهور 120 از این امکان جدید گفت: مراجعان سایت راهور 120 با انتخاب گزینه استعلام تخلفات رانندگی و وارد کردن بارکد 8 رقمی کارت خودرو، می‌توانند ریز تخلفات رانندگی خود را مشاهده کنند؛ پس از آن مراجعان این سایت با انتخاب تخلفات مورد نظر می‌توانند با دریافت شناسه قبض، مبلغ ریالی آن را از طریق درگاه بانک ملی و 12 بانک دیگر، واریز کنند.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا با اشاره به آنلاین نبودن استعلام تخلفات رانندگی از سایت راهور 120 خاطرنشان کرد: به دلیل برخی مسائل، استعلام تخلفات رانندگی در سایت راهور 120 با یک هفته تا 10 روز تاخیر قابل مشاهده است ولی رانندگان می‌توانند با ارسال کد VIN به سامانه 1101202020 به صورت آنلاین، استعلام تخلفات رانندگی خود را دریافت کنند؛ همچنین با اضافه کردن * و ارسال پیامک به این سامانه قادر خواهند بود تا شناسه قبض تخلفات خود را نیز دریافت کنند.

اخبار مرتبط

مشکل ترافیک حل شدنی است

آغاز جریمه مشترکان پرمصرف و بدمصرف گاز از فردا

منع تردد شبانه در سراسر کشور لغو شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha