بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره مردمی عمار؛

فرصت ثبت‌نام در بخش «فیلم» و «فیلمنامه» ششمین دوره جشنواره عمار تا 10 آذر تمدید شد/ ثبت‌نام 2350 اثر تاکنون

فرصت ثبت‌نام در بخش «فیلم» و «فیلمنامه» ششمین دوره جشنواره عمار تا 10 آذر تمدید شد/ ثبت‌نام 2350 اثر تاکنون

به گزارش سراج24،حلقه وصل نوشت؛ دبیرخانه ششمین جشنواره مردمی عمار اعلام کرده است فرصت ثبت‌نام در بخش فیلم و فیلمنامه این جشنواره تا 10 آذر ماه تمدید شده است و علاقه‌مندان با مراجعه به تارنمای جشنواره AmmarFilm.ir می‌توانند در ششمین جشنواره مردمی شرکت کنند.

بنابرین گزارش، دبیرخانه جشنواره از فیلم‌سازان خواسته است تا در حد امکان، ثبت نام اثر خود را به روزهای پایانی موکول نکنند و حداکثر پنج روز پس از ثبت‌نام نیز اثر خود را به دبیرخانه تحویل دهند.

طبق این اطلاعیه، دبیرخانه جشنواره عمار اعلام کرد علاقه مندان برای شرکت در بخش‌های «فیلم ما» تا 15 آذر و بخش «لوح نگار، مقالات، پژوهش ها و نقدهای سینمایی» نیز تا 20 آذر فرصت دارند اثر خود در جشنواره ثبت نام کنند.

دبیرخانه جشنواره عمار همچنین اعلام کرد تاکنون حدود 850 اثر در بخش داخلی و 1500 اثر در بخش بین الملل جشنواره ثبت نام کرده اند. سال گذشته در بخش داخلی و بین الملل عمار، مجموعا 2500 اثر شرکت کرده بودند.

گفتنی است ششمین جشنواره، ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، همزمان با سالگرد حماسه مردمی نه دی، از هشتم تا 17 دی ماه سال جاری به طور همزمان در تهران و نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود.
 

اخبار مرتبط

کتب تقریظ‌شده توسط رهبر انقلاب، در جشنواره فیلم مقاومت تبدیل به فیلمنامه می‌شوند

کتاب «فیلم، فیگور، فلسفه» برای جشنواره عمار آماده خواهد شد

عباسی: هدف عمار ایجاد نگاه جدی به بازی‌های رایانه‌ای در جامعه است/ جلیلی: اگر بازی در مورد واقعه مسجد گوهرشاد ساخته شود، حمایت مالی می‌کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha