باقرزاده روایت کرد

پیشنهاد جهاد مغنیه برای مداحی میثم مطیعی در سالگرد پدرش

پیشنهاد جهاد مغنیه برای مداحی میثم مطیعی در سالگرد پدرش

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، سید کمیل باقرزاده در صفحه مجازی خود روایتی از آخرین دیدار خود با شهید جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه را روایت کرده است که در آن روایت جهاد مغنیه نگرانی خود را از در خطر بودن حاج قاسم سلیمانی اعلام کرده و درخواست می‌کند که میثم مطیعی در مراسم سالگرد پدرش به مداحی بپردازد.

در ادامه روایت سیدکمیل باقرزاده را از این روایت می‌خوانید:

این عکس که برای اولین بار منتشر میشه، برای سال گذشته، مثل همین روزهاست. پارسال، مثل همین روزها، لبنان، بیروت، ضاحیه.. مشغول انجام کارهای روزانه بودم که یکی از رفقا تماس گرفت و گفت یکی که خیلی دوستش داری چند دقیقه دیگه پایین ساختمون منتظرته! آماده شدم و اومدم پایین. یه ماشین با شیشه های دودی در انتظارم بود! داخل ماشین دیده نمی شد! در ماشین رو که باز کردم، از دیدن راننده هم ذوق زده شدم و هم تعجب کردم! جهاد پشت فرمون نشسته بود!

راه افتادیم.. در کوچه پس کوچه های ضاحیه رسیدیم به دفتر کار یکی از دوستان. نماز رو خوندیم و نشستیم به صحبت. حرفامون حسابی گل انداخته بود و از هر دری سخنی به میان می اومد.. بحث رسید به حاج قاسم!

ایامی بود که عکسهای حاجی در جبهه های ضد داعش، در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد، و جهاد نگران جون حاج قاسم بود.. بهش گفتم انگار حاج قاسم دلش خیلی برای بابات تنگ شده! خندید و گفت همینطوره!

گفت داریم برای مراسم سالگرد حاج رضوان برنامه ریزی می کنیم. میشه حاج میثم مطیعی رو دعوت کنی به عنوان مداح مراسم بیاد بیروت؟ گفتم چشم، إن شاء الله به حاج میثم میگم. می گفت میخوام امسال مراسم رو متفاوت برگزار کنیم... بله، مراسم خیلی متفاوت برگزار شد.. چون پیش از رسیدن به سالگرد حاج عماد، جهاد هم به پدرش ملحق شده بود..
.
شادی ارواح طیبه شهدای اسلام و خصوصاً جهاد عزیز صلوات..

اخبار مرتبط

مداحی میثم مطیعی به مناسبت روز دانشجو + صوت

احیای شب نیمه شعبان با مناجات‌خوانی میثم مطیعی

حماسی‌ترین مداحی مطیعی بایاد شهدای هسته‌ای و غواص

0 نظر

ارسال نظر

capcha