انتشار موضوعی تمامی فرمایشات رهبر انقلاب از ابتدای انقلاب تاکنون به زبان اسپانیولی

انتشار موضوعی تمامی فرمایشات رهبر انقلاب از ابتدای انقلاب تاکنون به زبان اسپانیولی

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت؛ حجةلاسلام والمسلمین ربانی  از انتشار مجموعه فرمایشات رهبر انقلاب از ابتدای ولایت ایشان تا امروز در قالب موضوعی به زبان اسپانیولی خبر داد و گفت: عمده این فرمایشات در پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری وجود دارد و ما قرار است آنها را به صورت کتابچه‌های موضوعی منتشر کنیم. برای نمونه موضوعاتی از قبیل پیام‌هایی که ایشان برای حج فرستاده‌اند، بحث‌هایشان در حوزه فرهنگ، سیاست و ...

ربانی همچنین با اشاره به بازخورد و میزان استقبال از این آثار در کشورهای اسپانیولی زبان گفت: در نمایشگاه‌هایی که در این کشورها برگزار می‌شود و ما نیز حضور داریم معمولاً قرآن در درجه نخست استقبال است. همچنین کتاب‌هایی با موضوعات زن در اسلام، حکومت اسلامی، ولایت فقیه، داعش، تروریسم و ... در مقام‌های بعدی استقبال قرار دارند.در مجموع البته کتاب‌های مرتبط با رهبر انقلاب یا فرمایشات و منویات ایشان نیز بسیار مورد استقبال قرار می‌‌گیرد.

وی ادامه داد: گاهی مواردی پیش می‌آید که ما خود نیز تعجب می‌کنیم برای نمونه چندی پیش ما نامه امام علی(ع) به مالک اشتر را به زبان اسپانیولی ترجمه و منتشر کردیم. پس از توزیع در کشورهای اسپانیولی زبان متوجه شدیم که آنها خود این کتاب‌ را برای همه نمایندگان مجلس و وزرا در آمریکای لاتین ارسال کرده است.

اخبار مرتبط

ویدئو/ فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره رعایت بهداشت در محرم

مستند«به امید دیدار» درباره دیدار شاعران با رهبرانقلاب پخش می‌شود

ترویج فرهنگ کتابخوانی به سبک رهبرمعظم انقلاب / کتاب های خوب را خوب بخوانیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha