بهروز بقایی: «خندوانه» با شکلی جدید روی آنتن می‌رود/ به‌زودی سریالی با حال و هوای «دنیای شیرین دریا» می‌سازم

بهروز بقایی: «خندوانه» با شکلی جدید روی آنتن می‌رود/ به‌زودی سریالی با حال و هوای «دنیای شیرین دریا» می‌سازم

به گزارش سراج24، بازیگر فیلم سینمایی «پرواز پنجم ژوئن» افزود: همانطور که در مجموعه قبلی «خندوانه» به عنوان گزارشگر در استان های کشورمان، با رامبد جوان همکاری بسیار خوبی را داشتم، در سری دوم این برنامه ریز هم به عنوان گزارشگر و هم در سمت نویسنده حضور جدی دارم و امیدوارم آنچه اتفاق می افتد بتواند مخاطبان تلویزیون را مثل برنامه گذشته به سوی خود جذب کند.

وی سپس با تاکید بر اینکه جامعه ما به خنده و شادی نیاز دارد و تولید چنین برنامه هایی جزو ضروریات امروز کشور محسوب می شود اظهار داشت: خوشبختانه بسیاری از مسئولان و مدیران برای تولید این برنامه همکاری خوبی با ما داشتند و کسی مشکلی با «خندوانه» پیدا نکرد. این روزها اغلب مردم در گرفتاری های روزمره زندگی به سر می برند و این گونه برنامه ها می تواند یأس و ناامیدی را از فضای جامعه کم کند؛ لذا امیدوارم که تولید برنامه های این چنینی روز به روز بیشتر شود.

بقایی در ادامه این گفتگو از نگارش چند طرح سریال برای ساخت در تلویزیون خبر داد و گفت: من همواره در حال نگارش فیلمنامه های سینمایی و تلویزیونی هستم و مدتی است که نظرم نسبت به یک طرح که برای کودکان و نوجوانان است جلب شده و فیلمنامه آن را آماده کرده ام که ان شا الله به زودی این سریال را که در حال و هوای سریال ماندگار «دنیای شیرین دریا» است جلوی دوربین می برم.

بازیگر سریال تلویزیونی «خانه سبز» افزود: من همواره در فیلمنامه هایی که می نویسم به مخاطب عام توجه دارم و دوست ندارم مانند برخی از فیلمسازان و سریال سازان به سمت تولید آثاری بروم که نمی تواند طیف های مختلف مردمی را به سوی خود جذب کند؛ من معتقدم که یک اثر هنری زمانی که خلق می شود بایستی بتواند عامه مردم را حتی در روستاهای دوردست کشورمان راضی کند و اینکه ما بخواهیم با دیدگاه های شبه روشنفکرانه دست به تولید‌آثاری بزنیم که برای مردم جذاب نباشد کاری بیهوده است.

بازیگر سریال محبوب «عطر گل یاس» تاکید کرد: ما امروز نیاز به یک تغییر نگرش جدی در زمینه تولید فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی داریم تا بتوانیم مردمی را که به سوی برنامه های ماهواره ای که هیچ تطابقی با فرهنگ ما ندارند میروند را مجدداً به سمت فرهنگ غنی خودمان سوق دهیم.

بقایی در پایان تمامی مردم کشور را به مطالعه کتاب تشویق کرد و اظهار داشت: اگر فرهنگ مطالعه در کشور ما جا بیفتد ما دیگر شاهد کمترین آسیب های اجتماعی در جامعه نخواهیم بود و می توانیم زندگی خوبی را برای آیندگان ترسیم کنیم؛ من تمام آثار مکتوب درباره ادبیات فارسی را دوست دارم و به خصوص به آثار مشاهیر ایران زمین بسیار علاقه‌مند هستم و خواندن این آثار برایم بسیار خوشایند است و از این رو این توصیه را به همه مردم می کنم که دست از مطالعه برندارند.
 

اخبار مرتبط

رامبد جوان به پویش سایت رهبر انقلاب پیوست

برداشت| سید محمود رضوی: کنارکشیدن رامبد از تولید خندوانه، یعنی فاصله‌گرفتن از مردم!

نگار جواهریان و رامبد جوان در اکران قانون مورفی+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha