عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با «سراج 24»:

آمریکا از مسیر برجام به دنبال اهداف سلطه طلبانه خود است/خصومت آمریکا؛ دلیلی برای اهمیت دادن به نفوذ

آمریکا از مسیر برجام به دنبال اهداف سلطه طلبانه خود است/خصومت آمریکا؛ دلیلی برای اهمیت دادن به نفوذ

سید حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سراج24 با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ملت ایران دلیل خوبی است تا به مسئله نفوذ اهمیت دهیم، گفت: آمریکا از ابتدای انقلاب اسلامی خصومت خود را با ملت ایران علنا نشان داد.

وی افزود: حتی در جریان مذاکرات هسته ای نیز کارشکنی آمریکایی ها به وضوح دیده شد و آنها از کانال مذاکرات هسته ای نیز قصد ضربه زدن به ملت ایران را داشتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه آمریکا به دنبال شکست جمهوری اسلامی است، گفت: آنها برای رسیدن به این خواسته خود از هر ابزاری استفاده می کنند و نباید به لبخندهای آمریکایی ها خوشبین بود.

نقوی حسینی با اشاره به برجام و نقدهایی که به آن وارد است، گفت: در مسئله برجام نگرانی هایی وجود دارد و نفوذ دشمن از طریق برجام یک دغدغه باید باشد و باید این گونه نگاه کنیم که آمریکا از مسیر برجام نیز می خواهد اهداف سلطه طلبانه خود را دنبال کند و باید هوشیار بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شروط 9 گانه رهبر معظم انقلاب در نامه به رئیس جمهور عنوان کرد: این شروط برای حفظ منافع ملی است و همه مسئولان باید این خطوط قرمز را رعایت کنند.

اخبار مرتبط

دیپلماسی درهای باز روزنه ای برای نفوذ درآموزش

توکل به کدخدا به جای خدا یعنی نفوذ/حواسمان باشد دیگر به مسئولان سهل‌اندیش رای ندهیم

پوستر: نفوذهای آندلسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha