حجت الاسلام اکرمی در گفتگو با «سراج 24»:

دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی امری بدیهی است/ لزوم جدی گرفتن هشدار رهبری درباره نفوذ دشمن

دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی امری بدیهی است/ لزوم جدی گرفتن هشدار رهبری درباره نفوذ دشمن

حجت الاسلام و المسلمین سید رضا اکرمی، رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در گفت و گو با سراج24  با اشاره به نفوذی که رهبر معظم انقلاب نسبت به آن هشدار داده اند، گفت: استکبار جهانی با همه تلاش درصدد است تا توطئه های خود را علیه انقلاب اسلامی به سرانجام برساند و نفوذ نیز یکی از این راه ها است.

وی با ذکر اینکه دشمنی آمریکا با ملت ایران یک دشمنی دیرینه است، افزود: آمریکا با آرمان ها و اهداف نظام جمهوری اسلامی مشکل دارد و استقلال کنونی این ملت را بر نمی تابد.
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه نباید دشمنی حکومت آمریکا با جمهوری اسلامی را یک امر خیالی پنداشت، گفت: در طول بعد از انقلاب اسلامی، آمریکایی ها توطئه های مختلفی علیه این ملت طراحی کردند و دشمنی های آنها با انقلاب اسلامی امری بدیهی است.

وی با اشاره به برجام گفت: در این زمینه نیز باید هشدارهای مقام معظم رهبری را جدی گرفت، با توجه به سابقه آمریکا و دشمنی او با ملت ایران عقل حکم می کند مراقب نفوذ آمریکا و جبهه استکبار باشیم.

عضو جامعه روحانیت مبارز با ذکر اینکه حوزه فرهنگ، سیاست و اقتصاد را باید در مقابل نفوذ مراقبت کنیم، گفت: این سه حوزه مورد طمع دشمنان انقلاب اسلامی قرار دارد، رخنه دراین حوزه ها هزینه های زیادی به کشور وارد می کند.

وی در پایان گفت: جبهه استکباری با همه توان به دنبال این است که انقلاب اسلامی را متوقف کند؛ از همه ابزارها استفاده خواهد کرد، لذا ایستادگی بر آرمانها و دفاع از هویت انقلاب، وظیفه همه آحاد مردم و نیز مسئولان است.

اخبار مرتبط

دیپلماسی درهای باز روزنه ای برای نفوذ درآموزش

توکل به کدخدا به جای خدا یعنی نفوذ/حواسمان باشد دیگر به مسئولان سهل‌اندیش رای ندهیم

پوستر: نفوذهای آندلسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha