سردرگمی در باشگاه سپاهان

تابش: هنوز درباره گزینه نهایی سرمربی سپاهان به جمع‌بندی نرسیده‌ایم

تابش: هنوز درباره گزینه نهایی سرمربی سپاهان به جمع‌بندی نرسیده‌ایم

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت، از روز جدایی حسین فرکی از سپاهان گمانه‌زنی‌ها درباره گزینه‌های احتمالی برای جایگزینی وی آغاز شد و با اعلام برخی گزینه‌ها از سوی هیئت مدیره باشگاه، این حدس و گمان‌ها و حریف و حدیث‌ها شدت گرفت.

بررسی گزینه‌هایی مانند استیماچ، بوناچیچ، کرانچار، قلعه‌نویی و منصور ابراهیم‌زاده در محافل و رسانه‌ها قوت گرفته بود تا اینکه به یکباره اعلام شد که دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد خوزستان گزینه نهایی و مورد توافق هیئت مدیره سپاهان است و وی پس از جدایی از فولاد با سپاهان قرارداد می‌بندد.

در حالی که دو روز پیش از طرف باشگاه سپاهان به اسکوچیچ فرصت داده شد تا با دریافت رضایتنامه از باشگاه فولاد مراجعه کند، ظاهرا وی با مسئولان فولاد به مشکل برخورد و مهلت او از طرف سپاهان یک روز دیگر هم تمدید شد اما این بار اسکوچیچ اعلام کرد که می‌خواهد در فولاد بماند و به این ترتیب همه موضوع توافق با این مربی کروات را منتفی دانستند.

با این وجود لحظاتی پیش و در حالی که گفته می‌شد مدیرعامل سپاهان آب پاکی را روی دست اسکوچیچ ریخته، محمدرضا عطایی عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان به تسنیم گفت: هنوز مذاکره با اسکوچیچ به طور قطعی منتفی نشده است اما در صورت لغو این مسئله به سراغ دو گزینه دیگر خواهیم رفت.

از طرفی مسعود تابش قائم مقام باشگاه هم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: با وجود اینکه اسکوچیچ اعلام کرده در فولاد می‌ماند این قضیه به طور طبیعی و خود به خود منتفی است.

وی بیان کرد: ما اکنون سه گزینه دیگر هم مد نظر داریم که البته برای انتخاب گزینه نهایی به جمع‌بندی نرسیده‌ایم و مشخص نیست با چه کسی وارد مذاکره جدی شویم.

به هرحال به نظر می‌رسد با این اتفاقات باز هم معرفی سرمربی سپاهان به تعویق بیفتد و انگار سردرگمی در میان هیئت مدیره باشگاه سپاهان موج می‌زند و باید منتظر ماند و دید در نهایت چه کسی بر روی این نیمکت طلایی خواهد نشست.

اخبار مرتبط

جزئیاتی از پرونده تخلفات دیدار سپاهان- پرسپولیس

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha