دوباره استقلال دوباره آزادی/ در گفتگویی با دکتر نامدار پیرامون اهداف آمریکایی ها از اجرای برجام؛

دکتر نامدار: دنبال کنترل تاثیر ایران در منطقه اند

دکتر نامدار: دنبال کنترل تاثیر ایران در منطقه اند

به گزارش سراج24،گیلان خبر نوشت؛ دکتر مظفر نامدار استاد گیلانی دانشگاه های ایران با اشاره به اهداف آمریکایی ها از اجرای برجام گفت: آمریکایی ها دنبال کنترل تاثیر ایران در منطقه اند.

دکتر مظفر نامدار پیرامون برجام و سرنوشت آن به گیلان خبر گفت: تجربه بنده می گوید که برجام مسئله اصلی آمریکایی ها نیست و مسئله اصلی همان چیزی است که مقام معظم رهبری می گویند و از نظر بنده همان بحث نفوذ است .

این استاد علوم سیاسی دانشگاه های ایران در ادامه با اشاره با تلاش آمریکا در سالهای پس از انقلاب در مقابله با نظام گفت: آمریکایی ها تا الان هزاران ترفند در برابر ایران به کار بردند و برجام یکی دیگر از این ترفند هاست؛ مثل ترفند قطع نامه 598 یا تحریم ایران و... و همیشه همین وضع بوده است. از نظر بنده برجام حداقل امتیازی که می تواند از ایران بگیرد بدون در نظر گرفتن بحث های علمی در فن آوری هسته ای است، چون آنها می دانند که تکنولوژی را نمی توانند کنار بگذارند.

دکتر نامدار در ادامه با اشاره به اهداف آمریکا در اجرای برجام گفت: آنها می خواهند نقش و تاثیری که انقلاب اسلامی در منطقه ایفا می کند را و مهم ترین نقش که همان خط مقدم مقابله با مطامع صهیونیستی است را کنترل کنند. بنده این موضوع را شبیه به قطع نامه 598 می دانم. آنها می خواهند پرستیژ ایران را با این اقدامات از بین ببرند.

دکتر نامدار در ادامه با اشاره به نقش دولت در مقابله با نقشه نفوذ دشمن گفت: ما کاری با دولت مردانمان نداریم، چون آنها به جای اینکه برای مردم کار کنند و تهدید ها را به فرصت تبدیل کنند، اینها را ابزار می کنند برای حذف رقبا و برای گرفتن حوزه قدرت بیشتر. مخصوصا در انتخابات و بازی کردن با معیشت مردم.

اخبار مرتبط

دیپلماسی درهای باز روزنه ای برای نفوذ درآموزش

توکل به کدخدا به جای خدا یعنی نفوذ/حواسمان باشد دیگر به مسئولان سهل‌اندیش رای ندهیم

پوستر: نفوذهای آندلسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha