دوباره استقلال دوباره آزادی/ عضو مجلس خبرگان رهبری:

جریان سکولار تلاش می کند قبح دشمنی با آمریکا ریخته شود

جریان سکولار تلاش می کند قبح دشمنی با آمریکا ریخته شود

به گزارش سراج24،افکارخبرنوشت،آیت الله کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با افکارخبر با اشاره به نفوذ دشمن اظهار داشت: نفوذ تهدیدی بزرگ و نقشه اصلی دشمن است . دشمن تلاش کرد از طریق مذاکره به توافق راهی برای نفوذ پیدا کند و بعد از برجام نیز موضوع نفوذ پیچیده تر خواهد بود.

وی افزود: ابعاد نفوذ اقتصادی، امنیتی، فکری، فرهنگی و سیاسی و در حوزه داخلی و منطقه ای است و هدف آنها از نفوذ بزک کردن چهره شیطان بزرگ است و پشتیبانی و خط دهی به جریان سازی در مجموعه های فرهنگی است.

این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم یکی د رمورد ابعاد نفوذ دشمن بیان داشت: تحمیل ادبیات سلطه به آحاد مردم و نخبگان جامعه مانند حقوق بشر غربی و دموکراسی لیبرال و ادبیایت مربوط به این مسائل است. اعتقاد زدایی و دین زدایی از سیاست به گونه ای که سیاست را منهای اعتقادات و دیانت و منهای ارزشها مانند فن جا بیاندازند.

آیت الله کعبی تصریح کرد: از روشهای دیگر دشمن برای نفوذ عبور از انقلاب اسلامی به بهانه لزوم پیوستن به جامعه جهانی است و منظور از جامعه جهانی چند شور و قدرت شیطانی و مستکبر است .

وی افزود: اگر ما وضعیت آمریکا در منطقه را بررسی کنیم و وضعیت جموری اسلامی در منطقه و راهبردهای سیاسی را بررسی کنیم می بینیم امریکایی ها به دنبال جنگ نیابتی و تغییر جغرافیای سیاسی منطقه با دامن زدن به مساله تجزیه و قطب بندی جدیدی برای حفظ و بقیای رژیم صهیونیستی هستند .

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان داشت:آمریکا به دنبال تلاش برای تغییر رفتار و ساختار جمهوری اسلامی و در نهایت تبدیل نظام مقدس ما از بازیگر قدرتمند منطقه ای که جلوی آمریکا و استکبار جهانی ایستاده است به بازیگری ناتوان است.

وی افزود: دشمن به دنبال استحاله انقلاب است و راهبرد اصلی آمریکا است اما جمهوری اسلامی با هدایت ها و روشنگریها و دیده بانی حکیمانه مقام معظم و رهبری در جست و جوی حفظ و ارتقای قدرت بازدارندگی در برابر دشمنان از طریق تقویت سامانه موشکی و حمایت از حزب الله و مقاومت و ایجاد وفاق ملی در مقابل استکبار جهانی و حرکت به سمت ایجاد یک منطقه با نظم اسلامی و با محوریت اسلام مقاوم و مقابله با رژیم صهیئونیستی است.

آیت الله کعبی بیان داشت: جمهوری اسلامی بر پایه حمایت از محور مقاومت و ایجاد تهدید جدی برای رژیم صهیونیستی و مدیریت ارتباطات اثر گذار با کشورهای منطقه و جلوگیری از شکل گیری قطب بندی های منطقه ای آمریکا در تلاش است از نفوذ آمریکا به کشور ممانعت کند.

وی افزود: یکی دیگر از محورهایی که می تواند در مساله نفوذ در راهبرد جمهوری اسلام ی توسط آمریکا باشد نحوه گرایش به انتخابات ۹۴ است. آمریکایی ها در تلاش اند که اشتباه محاسباتی و بعضی از نخبگان سیاسی درون نظام ایجاد کند و جمهوری اسلامی را به عنوان کشوری در حال گذر به سمت هماهنگی با آمریکا معرفی کند.

این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: می خواهند کاری کنند خط سازش با غرب را موجه جلوه کند و میزان تاثیر گذاری اقشار متمایل به سکولاریزم را بالا ببرند و به مطالبات غیر ارزشی از مسئولان نظام دامن بزنند و در مجموع در واقع زمینه را فراهم کنند برای شکل گیری اراده ای در مقابل گفتمان انقلاب اسلامی که گفتمان اکثریت قاطع ملت بزرگ ایران و رهبر بزرگ انقلاب اسلامی است.

وی در پایان گفت : در مقابل اکثریت مردم ما با پایبندی به قانون اساسی و توجه به رهنمودهای رهبری به عنوان فصل الخطاب استقلال کشور و مقابله با بیگانگان و لزوم وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه احکام اسلامی و حمایت از مردم لبنان و فلسطین و مظلومان جهان و محوریت دشمنی با امریکا را که ملت ایران انها را شیطان بزرگ می دانند و جریان سکولار تلاش می کند قبح دشمنی با آمریکا ریخته شود و با روشنگری و تببین ابعاد نفوذ نیروهای مومن و انقلابی ، آرایش دشمن را برای سوء استفاده در انتخابات و طراحی نفوذ را بر هم بزنند.

اخبار مرتبط

دیپلماسی درهای باز روزنه ای برای نفوذ درآموزش

توکل به کدخدا به جای خدا یعنی نفوذ/حواسمان باشد دیگر به مسئولان سهل‌اندیش رای ندهیم

پوستر: نفوذهای آندلسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha