سردار شریف:

نمایشگاه مطبوعات آوردگاه مناسبی برای پاسخ به الزامات و منافع ملی است

نمایشگاه مطبوعات آوردگاه مناسبی برای پاسخ به الزامات و منافع ملی است

به گزارش سراج24، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به گشایش بیست و یکمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها و شرکت سپاه در آن اظهار داشت: جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها یکی از رویدادهای مهم فرهنگی و در واقع بزرگترین رخداد رسانه ای کشور و فرصتی مناسب برای عرضه کارکردها و نقش‌های اصحاب رسانه در انجام رسالت و مسئولیت‌های خطیر آنان به شمار می‌رود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به حضور مجله "پیام انقلاب" به عنوان ارگان رسمی سپاه در نمایشگاه مطبوعات وخبرگزاری‌ها گفت: در انتظار مخاطبین عزیز هستیم.

وی افزود: بحمدالله به‌رغم وجود برخی مشکلات و کمبودها، این نمایشگاه طی سنوات گذشته توانسته است تصویر واقع بینانه‌ای از وضعیت مطبوعات و خبرگزاری‌ها و رویکردها و رفتارهای حرفه‌ای و تخصصی آنان در پاسخ به نیازهای جامعه و مطالبات و انتظارات فراروی خود ترسیم کنند.

مسئول روابط عمومی سپاه در ادامه با اشاره به حضور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیست و یکمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها تصریح کرد: حضور نشریه "پیام انقلاب" به عنوان "ارگان رسمی سپاه" در این جشنواره بستر مناسبی را برای عرضه دیدگاه‌ها و مواضع و عملکرد سپاه به جامعه و افکار عمومی و نیز بازدیدکنندگان نمایشگاه فراهم آورده است و همین عامل سبب شده است به مانند گذشته بطور فعال در آن شرکت کنیم.

سردار شریف با اشاره به اهمیت تأمل و توجه مسئولین و دست‌اندرکاران نمایشگاه به نارسایی‌های موجود، به ویژه در عرصه حمایت و پشتیبانی دولت از مطبوعات افزود: این نمایشگاه آوردگاه مناسبی برای به رخ کشیدن ظرفیت و تراز رسانه‌های کشور در زمینه رسالت حرفه‌ای و نیز همت و تلاش برای پاسخ به الزامات مصالح و منافع ملی و همچنین ایجاد روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه به شمار می‌رود.

وی همراه ساختن آحاد جامعه و مردم با رخدادها و پدیده‌های مختلف در حوزه داخلی و بین المللی و قراردادن شایستگی‌های ایران اسلامی در معرض مخاطبین جهانی را از جمله مسئولیت‌های خطیر رسانه‌ها توصیف و خاطرنشان کرد: جایگاه افتخارآمیز امروز منطقه‌ای و جهانی ایران و معطوف ساختن نگاه‌های سایر جوامع و ملل به انقلاب اسلامی، مرهون ایفای نقش بخش‌های مختلف کشور از جمله "اصحاب رسانه" است که لازم است به شکرانه آن به مطالبات به حق و منصفانه آنان نیز پاسخ داده شود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان انتخاب شعار"نقد منصافه" و "پاسخ مسئولانه" برای نمایشگاه امسال را اقدامی هوشمندانه دانست وگفت: پیام انقلاب درسالن اصلی (شبستان)غرفه 566 میزبان بازدیدکنندگان عزیز نمایشگاه و در انتظار مخاطبین فهیم خود بوده و از نظرات و دیدگاه‌های آنان برای ارتقای تعاملات فی مابین و تقویت محصولات خود استقبال می‌کنند.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

آغاز اسکان زلزله‌ زدگان در ۴۰۰ کانکس مسکونی سپاه

نمایشگاه دستاوردهای سپاه در حاشیه نماز جمعه تهران برگزار شد

برپایی نمایشگاه محصولات فرهنگی موسسه سعدا در نمازجمعه تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha