دوباره استقلال دوباره آزادی/ عضو مجلس خبرگان رهبری:

تاکیدات مقام معظم رهبری برای مقابله با نفوذ آمریکا مورد توجه قرار گیرد

تاکیدات مقام معظم رهبری برای مقابله با نفوذ آمریکا مورد توجه قرار گیرد

به گزارش سراج24،تسنیم نوشت؛ آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در جلسه کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی مجلس خبرگان رهبری که در دبیرخانه خبرگان رهبری قم برگزار شد با تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و مصائب اهل بیت (ع) آن حضرت اظهار داشت: زنده نگه‌داشتن پیام عظیم عاشورا و احیای شعائر حسینی موضوع بسیار مهم و با ارزشی است که باید مورد تاکید باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب در مورد مقابله با نفوذ آمریکا به کشورمان، افزود: مقام معظم رهبری بر عدم امکان سازش جمهوری اسلامی با مستکبران به‌ویژه آمریکای جنایتکار تاکید بسیاری کردند که باید به رهنمودهای ایشان عمل شود.

آیت‌الله نعیم‌آبادی بیان کرد: فرمایشات و هشدارهای مقام معظم رهبری به‌ویژه در ماه‌ها و روزهای اخیر در مورد حفظ روحیه انقلابی و لزوم هوشیاری و حرکت در مسیر ترسیم شده از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نشان‌دهنده حساسیت ایشان نسبت به برخی زمزمه‌های سازش‌کارانه و طرح مباحث انحرافی در برخورد با سلطه‌گران به‌ویژه آمریکای پلید و خطر نفوذشان بعد از مذاکرات هسته‌ای را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به برنامه‌های دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی و لزوم ایستادگی در برابر آن عنوان کرد: مردم باید مراقب باشند با درگیرشدن به منازعات داخلی و به بهانه برخی مسائل داخلی، دشمن خارجی را فراموش نکنند.

اخبار مرتبط

دیپلماسی درهای باز روزنه ای برای نفوذ درآموزش

توکل به کدخدا به جای خدا یعنی نفوذ/حواسمان باشد دیگر به مسئولان سهل‌اندیش رای ندهیم

پوستر: نفوذهای آندلسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha