برای موفقیت در المپیک همه باید کمک کنند

بنا: بزرگان کشتی حاشیه ایجاد نکنند/ فرصت بسترسازی نداریم

بنا: بزرگان کشتی حاشیه ایجاد نکنند/ فرصت بسترسازی نداریم

به گزارش سراج24، محمد بنا در خصوص رقابت های قهرمانی کشور گفت: شاید اگر مسابقات در سالن جمع و جورتری برگزار می شد بهتر بود و در سالن کوچکتر بهتر می توانستیم کشتی گیران را رصد کنیم. بزرگی سالن کار را سخت کرده بود، اما برگزاری همین مسابقات هم خوب بود و شکل و شمایل آن باعث شد مسابقات شکیلی برگزار شود. جا دارد به فدراسیون کشتی بابت برگزاری این مسابقات تبریک بگویم.

وی درباره اینکه آیا نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد یا نه، گفت: چون فرصت زیاد نیست، نمی توان همه این نفرات را به اردو دعوت کرد. باید تمرکزمان را روی المپیک گذاشته و به گونه ای کار کنیم که نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی افزود: اگر دو سه سال زمان داشتیم، خیلی از نفرات برتر قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی دعوت می شدند تا بسترسازی کنیم اما اکنون وقتی نداریم. با این حال نفرات اول تا سوم این مسابقات سهمیه حضور در مسابقات جام تختی و مرحله بعدی انتخابی تیم ملی را کسب کرده اند و می توانند در این رقابت ها شرکت کنند.

بنا درباره درگیری به وجود آمده بین سیم خواه، سرمربی تیم ملی جوانان و اسماعیل نژاد، دستیارش در تیم ملی خاطرنشان کرد: به اسماعیل نژاد گفتم که به این مسائل و حاشیه ها جوابی ندهد. بهتر است بزرگان کشتی برای مصلحت این رشته و موفقیت در المپیک حواشی ایجاد نکنند. آنهایی که می گویند دلشان برای کشتی می سوزد به این مسائل هم توجه کنند و مطمئنا اگر سیم خواه را هم ببینم با او صحبت خواهم کرد. برای موفقیت کشتی در المپیک همه باید کمک کنند.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

حیدری: در بخش داخلی کشتی پهلوانی بین فدراسیون کشتی و پهلوانی درگیری وجود دارد

تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان راهی جام ایوانوویچ صربستان می‌شود

بنا: مرحوم کهندل به عنوان پدر کشتی فرنگی الگویی برای همه مربیان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha