مادر شهید احمدی روشن:

فکر نمی‌کنم مصطفی امروز آرام بخوابد/حاصل زحمات فرزندم در حال جمع‌آوری است/با اخراج نیروهای مؤمن زمینه را برای اجرای برجام مهیا می‌کردند

فکر نمی‌کنم مصطفی امروز آرام بخوابد/حاصل زحمات فرزندم در حال جمع‌آوری است/با اخراج نیروهای مؤمن زمینه را برای اجرای برجام مهیا می‌کردند

به گزارش سراج24،مادر شهید احمدی روشن عصر امروز در دیدار خانواده‌های شهدای هسته‌ای با امام جمعه مشهد که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار داشت: همان‌گونه که مردم از شنیدن خبر ارتقای قدرت موشکی کشورمان خوشحال می‌شوند، ما هم همان اندازه از این موضوع خوشحال می‌شویم.

وی افزود: اما متأسفانه اخبار خوبی از سایت هسته‌ای نطنز به گوش‌مان نمی‌رسد و متأسفانه اخبار ناامیدکننده‌ای در ارتباط با سانتریفیوژهای فعال در این سایت هسته‌ای منتشر شده است.

مادر شهید احمدی روشن اضافه کرد:‌ متأسفانه با وجود اینکه در نامه مهم رهبر معظم انقلاب خطاب به رئیس‌جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی در ارتباط با برجام به موضوع ضرورت ارائه تضمین کتبی برای رفع تحریم‌‌ها از سوی رئیس‌جمهور آمریکا پیش از شروع اقدامات جمهوری اسلامی تأکید شده بود، اما خبرهای ناامیدکننده‌ای مبنی بر برچیده شدن سانتریفیوژ‌ها از سایت نطنز به گوش می‌رسد.

وی تبیین کرد: اخیراً پیامکی از سوی یکی از همکاران مصطفی احمدی روشن برای بنده ارسال شد که در آن عنوان شده بود، از سه‌شنبه پس از عاشورا روند جمع‌آوری سانتریفیوژ‌ها از سایت نطنز آغاز شده و تاکنون بیش از نیمی از سانتریفیوژ‌ها با تلفات 20 تا 30 درصدی جمع‌آوری شده‌اند که مابقی سانتریفیوژ‌ها نیز تا پایان هفته آینده جمع خواهند شد.

وی با بیان اینکه من به شدت از این موضوع ناراحت هستم، توضیح داد: البته من بسیار خوشحال هستم که سپاه ولایت‌مدار و انقلابی دستاوردهای شهیدان عرصه فناوری موشکی کشور همچون شهید تهرانی‌مقدم را حفظ کرده و آن را پاس می‌دارد، اما متأسفانه در بحث فناوری هسته‌ای شاهد اقدامات ناراحت‌کننده‌ای هستیم.

مادر شهید احمدی روشن عنوان کرد: اخراج بسیاری از بچه‌های مؤمن و انقلابی از سایت‌های هسته‌ای که برای ارتقای سطح فناوری هسته‌ای کشورمان تلاش‌های بسیاری انجام دادند، فراهم کردن زمینه برای انجام کارهای‌شان در راستای اجرای برجام بود. من فکر نمی‌کنم فرزندم، مصطفی امروز آرام بخوابد، چون به سانتریفیوژ‌ها علاقه بسیاری داشت و حاصل زحماتش امروز در حال جمع‌آوری است.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

خون فخری‌زاده فدای برجام نشود

از تفکری رنج می‌بریم که همواره به دنبال «واردات» پیشرفت و رفاه است

اضافه و کم کردن مفاد برجام هرگز مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha